2726
عنوان

تقویت اسپرم

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 20 پست
سر 40 روز  روی شعله گاز نباشه ها

تو ی لیوان شیر ی تخم مرغ بشکنم؟میشه مقدار شیرشو بگی ببخشید ☺☺☺☺☺☺☺

ی ضرب المثل خارجی هس ک میگه:                                 😏    car  not  R  😏                                      یعنی: "کار که عار نیست"                                                          خارج نرفتید ک بدونید 

بهار جان لطف میکنی اگه جواب بدی 🙁

ی ضرب المثل خارجی هس ک میگه:                                 😏    car  not  R  😏                                      یعنی: "کار که عار نیست"                                                          خارج نرفتید ک بدونید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شیر محلی رو ولرم کن یه دونه تخم مرغ محلی بنداز توش هم بزن 40 روز ناشتا بده شوهرت بخوره من خودم ...

تخم مرغ خام؟ بد مزه نمیشه؟  پودر نخل از کجا میشه تهیه کرد؟ عطاری ها ندارنش پرسیدم.

2728

از همه بهتر دوسین هست روزی دوبار اندازه یک قاشق مرباخوری بده بخوره عالیه همین کار رو کن مطمین باش برای خیلیا جواب داره

طرز تهیه سیاهدانه رو آسیاب با سه برابرش با عسل مخلوط تو طرف درب بسته نگهداری بشه سعی گن اندازه یک هفته درست کنی

سیاهدانه رو هم بعد اسیاب سریع با عسل مخلوط کن تا خاصیتش از بین نره

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

لطف مکنین اگه جواب بدین فردا میخام برم عطاری بگم چیا بهم بده؟

پیش طبیبی ک طب سنتی رو تخصصی مطالعه کرده برید 

چون بر اساس مزاج همسرتون باید براش دارو تجویز بشه تا به نتیجه برسید. هرچیزی برای همه خوب نیست

میشه به نیت ازدواج مجددم صلوات بفرستید و برای عاقبت بخیریم دعا کنید.