2726

ممکنه بعد ۷سال بیاد سراغش؟ 

میگه مامانم نگه میداره ولی ۳سال پیش که ۳ماه بچه رو دادم ننش ( قضاوتم نکن که چطور ۳ماه از بچم گذشتم ) اخراش هی زنگ میزد ننش میگفت بچه مادر میخاد تااااازه اونموقع بچه نه حرف میزد نه راه افتاده بود کاملا بی دردسر بود الان پسرم ۳سالو نیمشه و وابسته من ... 

با این اوصاف پیگیر بچش میشه بعد ۳سال؟

( علت تصمیم طلاقمو هزاران بار گفتم نپرسید فقط جواب سوالمو بدید اگه میدونید )

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

فکر نکنم با این چیزایی ک گفتی

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
نه‌فک‌نکنم عزیزم بالاخره طلاق گرفتی؟

نه هنوز ... من شاید برم خارج بعدش اگه تونستم طلاق بگیرم میگم ممکنه دنبال بچش بیاد بعد ۷سال؟

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!

ن نیستن مگه اینکه زن بگیرن بچه رو بزرگ کنه 

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))

اگر بخواد اذیتت کنه آره پیگیر میشه

وگرنه کمتر مردی حاضره بچه داری کنه. ترجیح میده ازدواج کنه و خوش بگذرونه

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری

ممکنه زن بگیره ونامدری اذیتش کنه

چون خودش همیشه پیش بچه نیست...خواهرم جداشدزن جدیدشوهرش بچه روتوی دستشویی زندونی میکردتاساعت هاومیگفت بایدهمه جاروبشوری...دختر۶ساله رو

..بامشکل دختروتونستم ازش بگیرم...قانونی...

خدالعنتش کنه الان بازیادم افتاد...

ولی اگه مادرش بزرگش کنه مادرهمسرتون ..ممکنه بشه‌

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2706