2733
2734
عنوان

رفتم پيش همسر سابقم

1796 بازدید | 60 پست

ديشب نوشتم كه چى شده بود قضيه تهمت و اينا كه شده بود و ما رفتيم رو در رو كرديم

من و همسر سابقمو برادرش، اون قضيه كه تموم شد برادرشوهرم گيييير داد كه بايد صحبت كنين، شما بچگى كردين و اينا، تو خانوادش اين برادرش منو خيلى دوست داره 

اونم گفت واسه امشب بسه فردا

ما عقد بوديم كمتر از ١ ماهه كه جداشديم

امروز صبح بهم زنگ زد در حد سلام و احوالپرسى بعدم گفت ميتونى شب بياى ببينمت گفتم اره

١ساعت پيش اومد دنبالم

هى سعى ميكرد منو ياد خاطره هامون بندازه هى ميگفت يادته اينجا ميرفتيم يادته فلان كار ميكرديم يادته اينجورى ميكردى اونجورى ميكردى، هى ميگفتم باشه بابا يادمه ول كن ، ميگفت چرا گفتم من به زور فراموش كردم، گفت اها باز شروع كرد عه يادته رفتيم اينجا با دو داشتم ميومدم تو ماشين درو بستى خوردم تو در😁 منم الكى ميخنديدم ولى دلم داشت اتيش ميگرفت، هى ميرفتم تو خودم گير ميداد دارى به چى فكر ميكنى منم نميگفتم، يه جا رو عادت وقتى دستشو از رو فرمون ميذاشت رو پاش دستشو ميگرفتم يهو دستشو گذاشت رو پاش دستمو بلند كردم تو هوا برش گردوندم فهميد، گفت ميخواستى چيكار كنى گفتم هيچى، گفت بگووووو، گير داد ولى آخرم نگفتم

آخرش گفت خيلى مواظب خودت باش هيچ دخترى رو بهتر از تو تو زندگيم نديدم، ولى نگفت برگرد! فقط آخرش نميدونم رو عادت يا چى عجله داشت گفت خداحافظ ميبينمت، منم به شوخى گفتم نه ميشه نبينمت پسندم نبودين ولى از آشناييتون خوشحال شدم 

هى... نميدونم آخرش چى ميشه

با همه بند بند وجودم جلو خودمو گرفته بودم كه نگم برگرديم، آخه يه بار قبل طلاق و يه بار بعدش ازش خواستم نيومد، ميترسم همينم بخاطر داداشش اومده باشه! 

برام دعا كنين محتاجم به دعا❤️

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

فقط يه سوال ما اگه برگرديم بهم رجوع ميشه؟

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

چرا جدا شدید؟

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا جدا شدید؟

خانوادش اذيتمون ميكردن خيلى

خانواده منم همينطور ولى بخاطر من كوتاه اومدن

دوس داری برگردید

اره ..

2738

سر چی بود طلاقتون

خدایا شکرت که نی نی مو بعد دوسال تو دلم گذاشتی😍ازت میخوام هیچکس بخاطر بچه چشاش خیس نشه                   لطفا شما هم واسه به سلامت دنیا اومدن بچم یه صلوات مهمونم کنید🥰🥰🥰
نمیدونم والا پست قبل رو نخوندم دوسش داری؟

خيلى ...

آره رجوع میشه دوسش داری؟ سرچی  جدا شدی مهریه اینا گرفتی

خيلى 

خانوادش

نه توافقى

2706