2726

تصمیم گرفتم بچه دار شیم شغل شوهرم یجوره ک نصف سالو نیست .. شاید با بچه تحمل دوری برام راحت تر شه نمیدونم شاید 🤔به نظرتون چیکار کنم ؟ سخته بچه داری برام اونم بدون همسرم ... نظر شما چیه خانوما شما ک تجربه دارین 

خدایا خودت مواظبش باش 🤲🏻😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چاره اي نيس پس😔 بچه دار شين عزيزدلم  ولي بچه خيلي بي تابي ميكنه

شما باردارین ؟ منم اسفند ماه سقط داشتم دور از شما .. همسرم انقددددد خوشحال بود خبر بارداریمو شنید بارداریم ناخواسته بود ... بخاطر عکس العمل اونه بیشتر تصمیم گرفتم 

پس حتما بچه دار شو هم پایبندتر میشه هم تمام تلاششو میکنه بیشتر پیشت باشه البته این نظرمنه تو رو خدا نیاین سرم بریزین بگین بچه چیه و.....تمام افراد مشهورم سریع بچه دار میشن چرا بلاخره بچه حلقه وصل بین زن و مرد بازیگرها رو ببین زن بنیامین و ببین و...

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین
شما باردارین ؟ منم اسفند ماه سقط داشتم دور از شما .. همسرم انقددددد خوشحال بود خبر بارداریمو شنید با ...

منم بعد مدت ها انتظار و درمان باردار شدم 

اونايي كه منو ميشناسن در جريانن

الهي به زودي زود يه ني ني سالم مهمون دلت شه 

يـه صـلوات بـرا سلامتي خونوادم ميـفرستي؟😍
پس حتما بچه دار شو هم پایبندتر میشه هم تمام تلاششو میکنه بیشتر پیشت باشه البته این نظرمنه تو رو خدا ...

اخه ۴ ماه فرصت دارم برای بارداری اگه نشدم باید بمونه چند ماه بعدش ک همسری بیاد  

شما باردارین ؟ منم اسفند ماه سقط داشتم دور از شما .. همسرم انقددددد خوشحال بود خبر بارداریمو شنید با ...

اتفاقا خوب ميكني 

بچه نعـمته عزيزدلم 

اخ منم شرايط شمارو داشتم 

همسرم دور بودن 

پاشديم جمع كرديم رفتيم شهر غريب 

يـه صـلوات بـرا سلامتي خونوادم ميـفرستي؟😍
اخه ۴ ماه فرصت دارم برای بارداری اگه نشدم باید بمونه چند ماه بعدش ک همسری بیاد    

اشکال نداره تلاشتو بکن مصلحت هر چی باشه خدا برات پیش میاره انشاءالله بزودی زود دامنت سبز بشه

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین
2706