2737
2734
عنوان

دارن جدامون میکنن

1650 بازدید | 115 پست

دیشب نامزدم باباباش دعواش شده سرچیزای الکی.بعدباباش ساعت ۱۲ونیم شب بدون سلام علیک به من اس داد من اول فک کردم خودمحمدرضاس که بدون سلام و اون وقت شب اس داده.گفتم شما؟ بعد فهمیدم باباشه.زنگ‌زدم ب نامزدم گفتم چیشده گف هیچی مادعوامون شده اونم گف رابطتونو بهم میزنم

هرچی میشه میگه باید رابطتون تموم شه

خسته شدم دیگه ازین وضع اگه بابام بفهمه که باباش هرسری میخواد زنگ بزنه و همچیو بهم بزنه به غرورش برمیخوره اونم میگه دیگه اسم دخترمنو نیارید

میخوام بگم بابام زنگ بزنه و همچیو تموم کنه دیگه حالم بهم میخوره از این همه استرس

💙خدایا ما روتو خیلی حساب کردیم🤲🙏🏻💙

چرا خودش زنگ نمیزنه

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

زنگ زدم گفتم باباتو جمع کن دیگه حال منو داره بهم میزنه حق نداره تا باتو دعواش میشه بیاد وسط زندگی من ارامش منو از من بگیره.اونم سکوت کرده بود گف نذار بابات بفهمه

منم اعصابم خورد بود گفتم برو بمیر 

قط کردم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وا اونا دعواشون شده چه ربطی ب شما داره چه بابای بی منطقی داره

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
2738
زنگ زدم گفتم باباتو جمع کن دیگه حال منو داره بهم میزنه حق نداره تا باتو دعواش میشه بیاد وسط زندگی من ...

شوهرت داره رابطه تونو حفط میکنه

نذار تنها بمونه

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
مگه سر تو دعواشون شده؟؟؟؟ به توچه آخه عجب بابایی داره ها عین بچه ها دست میذاره رو نقطه ضعف پسرش

بخدا اره

حالم داره بهم میخوره دیگه همش استرس و تنش

میخوام همچیو بهم بزنم دیگه نایِ چنگیدن ندارم

با این ادما مشخصه رابطمون بالاخره خراب میشه

اگ پدرتون آدم منطقی هست حتما بهش بگید تا حمایتتون کنه

پدر نامزدتونم فکر نکنه بی کس و کارید

کاش یاد می‌گرفتیم وقت دعا کردن به خدا اعتماد کنیم، نه اینکه خدا رو آزمایش کنیم❤️
2706