2726

خیلی عصبی میشم از دسش همش درحال دستور دادنه 

بچمم با بچه فک و فامیلاش مقایسه میکنه حالم بهم میخوره دلم میخواد از این محله برم ازش دور شم 

شوهرم گفت خونه بخریم یهو دراومد گفت اره بریم ی جا باهم بخریم کنه ای هسا 😕😕😕😕الان چن تا کوچه فاصله داریم وای ب حال اینکه یه جا باشیم همو پاره میکنیم 

وااای اره انگار ازمن بیشتر دوست داره دخترمو

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مادرشوهرمنم همینه یه سره دخالت میکنه

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

مثلا چند روز پیش اومده بودن خونمون یه سر بزنن من بچه هام دوقلوان ۲ سالشونه بعد یکی از دخترام به اونیکی داشت زور میگفت مادرشوهرمم هی برگشت گفت به منو شوهرم که شما حقه بچه رو نمیگیرین همش خواهرش بهش زور میگه شوهرمم دید من عصبی شدم برگشت گفت تو توهم میزنی مشکل خودت تو تو جایگاهی نیستی که بخوای قضاوت کنی دیگه لال شد احمق چون خیلیییی خیلی فضولی میکنه خیلیییییییاااا

تامیخاد دستشو بخوره بدو شیرش بده گرسنشه 😒درحالیکه ادای بچم دست خوردنه 

پسر من خوش اشتها هس همش دهنش بازه میکه وایییییی این سیر نمیشه دیگه با شیر باید غذا بخوره چرا اینهمه میخوره

پسر من خوش اشتها هس همش دهنش بازه میکه وایییییی این سیر نمیشه دیگه با شیر باید غذا بخوره چرا اینهمه ...

توهم نده بگو دکتر گفته هر دوساعتی یبار باید شیر داد من ک همینو گفتم و دهنشو بستم فقط بخاطر اینکه حرف حرف اون نشه

مال من دایم و تو تمام موارد دخالت الکی میکنه. مثلا بچه سیخ کباب برمیداشت ازش میگرفتم میگفت چکارش داری بده بهش ولش کن. اخر یه بار گفتم شما 6 تا بچه بزرگ کردی این یدونه رو بذار خودم بزرگ کنم من مادرشم بهتر از شما میدونم چی میخواد و چی به صلاحش هست 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2706