2726
عنوان

مادرشوهرمو پدرشوهرم بهم زنگ زدن

907 بازدید | 50 پست

تو تهران هستیم ما  ولی خانواده هامون شهرستان  

حدود ۹ ماهی میشه خانوادمو ندیدم  دلم لک میزنه واسه داداشام خواهرم   شوهرم گفت  خرداد چند روزی تعطیله میبرمت شهرستان چند وقتی بمونی 

الان مادر شوهرم زنگ زدن بهم  احوال پرسی کردن گفتن روزه ای منم گفتم من هستم  ولی  شوهرم نه  سختشه بیرونه تو گرما میگه سختمه     

بعد گفت  دروغ میگه نمیتونه از سیگاره دل بکنه  رو بلندگو بود شوهرم خودش شنید😂😂😂 قیافش😒😓😁

بعد گفت  دلمون براتون تنگ شده   حوصلمونم سررفته تو دهات   بگو  فلانی (شوهرم) بیاد دنبالمون   بیاییم تهران یه هواییی عوض کنیم   چند روزی تعطیله خرداد اون موقع بیاد

منم یکم ناراحت شدم چون دیگ اون موقع نمیتونم برم به خانوادم سر بزنم  ولی گفتم رو چشم  ماهم دلمون براتون تنگ شده بیایین یه سفر شمال هم میریم باهم 

بیچاره مادر شوهرم اونقد خوشحال شد  به تته پته افتاد از خوشحالی   خودمم دلم سوخت براش   دوتا پسر اینجا داره ولی اون جاری هام یکم بدجنسن جوری مغز برادر شوهرامو شستشو دادن از پدرومادرشون متنفر شدن        حالا امیدشون تو تهران فقط به شوهرمه دلم نیومد دلشونو بشکنم 

ولی خیلی هم ناراحت شدم  دیگ نمیتونم برم شهرستان 

به شوهرم گفتم من الان با اتوبوس میرم    دیگ اومدی دنبال اونام منم میام  

همسرم میگه زشته  ناراحت میشن که سربار میشن 

بعد گفتم اونارو هم ببری منم میرم میشینم  باز میگه  عیبه اینطوری  باز فکر میکنن که سربار ما شدن   

بنظرتون عیبه اینطوری 

این رو هم بگم خیلی ادمای خوبی هستن با درک و فهم هستن ودیگ ناراحت میشن   دلمم نمیاد از این پسرشونم اینجا ناامید شن    

تیکر تولد پسر نازم🌸🍰🎂    محمدرضا،پسرگلم شدی امید زندگیم😍💖💗💞 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی دعای خیر میکنن واسمون   خداروشکر زندگیمون هم خوبه 

بابا و مامان خودم که بلد نیستن واسه من دعای خیر بکنن    فقط پناهمون به دعای خیر اوناس  

الان من یکم گرفته شدم اومدم تو گوشی میبینم شوهرمم ناراحت شده    دلم نمیاد دلشو بشکونم چون شوهرمم خیلی وابستس به مادرش    😣😣😢😢😭😭😭

هیچ اشکالی نداره ک..منم خونوادهامون شهرستانن...گاهی اینجوری میکنیم ...اشکالی نداره ک...بعدم مگه کدوم شهرستانن ک ۹ ماهه خونوادتو ندیدی؟؟؟؟؟؟؟

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪

عزیزم چقدر خوبی تو  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

منم میگم برو  موقه خرداد برگرد خونتون مادرشوهرتم بیاد توام خونه ای اون موقه،خودت ساکن کجایی مادرت ایناکجان؟9ماه چطور دووم اوردی نری،منم دورم از خانوادم ولی دوماه ی بار میریم ی هفته میمونیم خرداذ میخایم بریم،بدون همسرم نمیتونم برم سختمه،الانم بنا ب شرایطی همسرم مبگه بعد خرداد تاعید نمیتونم بیام تورومیفرستم،چندروزه فکرو خیال میکنم

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
الان بری خودت خرداد برگردی موقع امدن مادرشوهرت اینا مشکلی پیش میاد؟

نه تو یه شهر هستیم  ولی من برم اونجا  الان اونا فکر میکنن که من دوست نداشتم اونا بیان خونه ی ما       چون بیان اینجا میان خونه ی ما  حالا شاید یه شبی هم برن خونه ی اونا ولی میدونم میونشون خوب نیست   بیشتر به امید ما میان

2706