2726
عنوان

مامانای میکرویی ۹۸ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 48654 بازدید | 2576 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام گلم،انشأالله ب سلامتی😊

سلام شقایق جون ، شما ماشاءالله خوب تو گروه فعالی ، اینجا رو سرپا نگه داشتی ☺

ان شاءالله هر چه زودتر مامان شی عزیزم😘😘❤❤

عطی جون مدیر گروه که فعلا در حال ورزش هستش و خبری ازش نیست☺ 

سلام شقایق جون ، شما ماشاءالله خوب تو گروه فعالی ، اینجا رو سرپا نگه داشتی ☺ ان شاءالله هر چه زودتر ...

اره عزیزم میگم بیام سر بزنم از گروه ببینم بچه ها در چ حال هستن،از حالشون جویا بشم،راستی شما در چ مرحله ای هستین!یادم رفته🙇😂

اره عزیزم میگم بیام سر بزنم از گروه ببینم بچه ها در چ حال هستن،از حالشون جویا بشم،راستی شما در چ مرح ...

من دو روزه لکه بینی دارم ، زنگ زدم مشاوره کلینیک ، یکدونه شیاف اضافه کردن ، فکر نکنم فایده داشته باشه 

سلام خانمها من تازه این تاپیک پیدا کردم ، چندتا سوال دارم ممنونم اگه چواب بدید ، جنین بلاست چیه ؟؟؟ میکرو با ای وی اف فرق داره ؟؟ روند میکرو یا همون ای وی اف از روز اول پروسه تا روز انتقال چند روز طول میکشه و چند بار باید سونو بشیم و درصد بارداری چقدره >؟؟؟؟؟؟ کلاً میشه هر چی میدونید بهم بگید

من این ماه ای یو ای انجام دادم و شنبه باید برم آز بدم ولی هیچ علائمی ندارم یعنی هیچیا ، تو فکر اینم که اگه نشد ای وی اف کنم چون یکی از لوله هام هم بسته ست ؟؟؟ کسی با یه لوله بسته اینجا ای وی اف انجام داده ؟؟؟ ممنونم

سلام دوستان من الان تاپیک شمارو دیدم ومیخوام به جمعتون بیام.منم منتظرم پریوذشم برم واردسیکل میکروشم

سلام میشه اگه روند سیکل میگرو رو میدونید به منم بگید ؟؟ مثلاً از روز چند پری شروع میشه و چند بار سونو میگیرن و ...

سلام خانمها من تازه این تاپیک پیدا کردم ، چندتا سوال دارم ممنونم اگه چواب بدید ، جنین بلاست چیه ؟؟؟ ...

همه ایناسوال منم هست خداکنه جواب بدن

برای تمام رنج های که میبری صبرکن.صبراوج احترام به حکمت خداست.
سلام میشه اگه روند سیکل میگرو رو میدونید به منم بگید ؟؟ مثلاً از روز چند پری شروع میشه و چند بار سون ...

عزیزم منم زیاداطلاع ندارم برایه خانمی گفتن روز2تا6آمپول بعذش هردوروز یکبارسونو تاحدودروز12تخمک کشی بعد چندروزم  انتقال

برای تمام رنج های که میبری صبرکن.صبراوج احترام به حکمت خداست.
2706