2410
2553

دوستان من تهران نیستم و توی شهرمون تصمیم گرفتم یه خانه کودک بزنم 

یه سالن ۲۰۰متری اجاره کردم

اول یه اسم خوشکل برای خانه بازیم بگین

بعدم به نظرتون چه وسایلی بیارم بهتره

چجوری تبلیغ بکنم تا یدفعه بچه هاشونو مشتاق بشن بیارن تا محیط رو ببینن

چه برنامه هایی بذارم

لطفا انتظارایی که از خانه کودکا دارین بهم بگین

بازم ممنون از کمکتون😘😘😘

بامداد خمار💜     کاهش وزن گروهی تا عید💜        من می توانم چون اراده قوی دارم😊.      وزن اولیه ۶۴🧡      وزن هدف ۵۰🧡      قد ۱۵۰🧡      گروه نارنجی🧡

مشاغل داشته باشه به نظرتون؟

بامداد خمار💜     کاهش وزن گروهی تا عید💜        من می توانم چون اراده قوی دارم😊.      وزن اولیه ۶۴🧡      وزن هدف ۵۰🧡      قد ۱۵۰🧡      گروه نارنجی🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
خانه فرشتع ها 🤪

خیلی قشنگه واقعا 

ممنون😘😘😘

2714

والا ماتو محلمون زدن نیم ساعتی ۵تومن روز جانی کودک هم نیم ساعتی دوتومن بود...میبریم بچه هامونو

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️تقدیم به پسردارا😘
یه آهنگ بچه گونه بذار پخش بشه میتونی خوراکی هم بدی تب و سرسره و ... چقدر سرنایه میذارین

هفتاد هشتاد تومن می تونم سرمایه کنم

خوراکی واسه فروش؟

2706