2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

سلام من مریض دکتر طاهری بودم سوالی داری بپرس

البته نینی سقط شد

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
سلام من مریض دکتر طاهری بودم سوالی داری بپرس البته نینی سقط شد

اخه هر بار منو سونوگرافی واژینال کرد اخرش گفتن بچم ۶ هقته و ۴ روز دیگه رشد نکرد قلبش تشکیل نمیشه خودش سقط شد

اخه هر بار منو سونوگرافی واژینال کرد اخرش گفتن بچم ۶ هقته و ۴ روز دیگه رشد نکرد قلبش تشکیل نمیشه خود ...

مال منم هی دو روز یه بار کشوندم اونجا وسونو داخلی کرد تا سقط شد!

مامانم میگه به خاطر سونو الکی بوده سقط شده!

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
مال منم هی دو روز یه بار کشوندم اونجا وسونو داخلی کرد تا سقط شد! مامانم میگه به خاطر سونو الکی بوده ...

باور کن منم همینطور نکنه واقعا به خاژر اون بچه هامون و از دست دادیم

باور کن منم همینطور نکنه واقعا به خاژر اون بچه هامون و از دست دادیم

عزیزم خواهر شوهرم دکتر زنانه،

هزار بار ازش پرسیدم میگه هیچ بچه ای به خاطر سونو داخلی سقط نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اما خدا شاهده ته دلم صاف نمیشه،

ایندفعه که باردار شدم تا 11 هفته هیچ دکتری نمیرم!

دلم نمیخواد دل چرکین باشم!

به خدا پول برام ارزش نداره؛ اما مامانم میگه این دکتره به خاطر جلسه ای 120 تومن که باباته ویزیتو سونو بوده هی تورو برد و آورد تا این بلا سرت بیاد!راستش رو نمیدونم!

عزیزم خواهر شوهرم دکتر زنانه، هزار بار ازش پرسیدم میگه هیچ بچه ای به خاطر سونو داخلی سقط نمیشه!!!!! ...

منم همش دل چرکینم شما کورتاژ کردی؟منم به خدا همین و میگم تا هفته ۱۲ نمیرم دکتر یه دکتر محشر پیدا کردم شهریار شکیبا عالیه اصلا پولکی نیست شما خونتون کجاست تحت نظر سهریار شکیبا باش

2706