2726
عنوان

همسرم زنگ زده اومدنی بیبی بگیرم😞😞😞😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1162 بازدید | 48 پست
عزیزمحالتو درک میکنم من خیلی وقته منتطرم برای حاجتت ۱۰۰ تا صلوات‌میفرستم

مرسی عزیزم.ایشااا زودی مامان بشی

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
انشالله دعا کن منم باردار باشم فردا تست میزنم، اگه ممکنه خانما به تاپیک آخر منم سربزنید نطراتتونو بگ ...

ایشالا زودی مامان بشی

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
نه یه بچه دارم.ابن ماه اقدام کردبم

آخی چه بچه دوسته 

همسر منم خیلی موقع حامله شدنم ذوق داشت

ان شاءالله مثبت بشه حسابی ذوق کنه 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

اولش یه جور با بغض خوندم که دل شوهرت بشکنه و اینا دلم ریش شد قیافم😢 اینجوری شد

بعد دیدم نوشتی بچه داری قیافم😐 شد

خوب دلش تین ماه بشکنه انشاءالله ماه بعد 

قبلا که دل شاد شده یه بار 

با احساساتم بازی کردی استارتر

میتونستی بگی نه بابا حالا زوده(که خیلی امیدوار نباشه)بعد بگی بگیر ضرر نداره که.

انشالله که مثبت میشه عزیزم

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
بگو نه فعلا نیاز نیس 😒😒😒مردا ک نباید ب هر چیزی کار داشته باشه  خودت بخر اگه مثبت بود ک بهتر ...

واقعامردانبایدانقدرپیگیرکارای زنانه باشن...

من بودم ج نمیدادم

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

بچه ات چندسالشه که دوباره بچه میخواین؟

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
بگو نه فعلا نیاز نیس 😒😒😒مردا ک نباید ب هر چیزی کار داشته باشه  خودت بخر اگه مثبت بود ک بهتر ...

میدونم بچه میخواد ولی به روی خودش نمیاره چون من سر بارداری و بچه داری خیلی اذیت شدم و دوتا سقط هم داشتم نمیخواد اصرار کنه به بچه

2706