2733
2734

صودش ۱۸٪ هستش.۱۵٪وام بلوکه میشه.اقساطش۳۶ ماهه هستش.۱۰۰ ت.من قسطش۳۷۰۰۰۰۰ هستش

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی. چی میزانش مشخصه؟؟چقدره و اینکه حتما واسه ساختو ساز یا تعمیرات باید استفاده شه؟؟

تعميرات كه كمه 

فك كنم ٧ يا ٨ تومنه

اونكه هيچي

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

ساخت كه خيلي اذيت داره و الانم اصلا توي اين بازار صرف نداره

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2738
تعميرات كه كمه  فك كنم ٧ يا ٨ تومنه اونكه هيچي

تعمیرات بانک مسکن۲۰ تومن و بقیه بانک ها تا۵۰ تومنه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
نه من پنجا میخام واسه رهن خونمون با سند خونه مامانم اینا بگیرم میتونم؟؟

خونه شون زير ١٥ ساله؟

شناژ داره؟

گواهي استحكام بنا داره؟

و پايان كار سهر داري داره؟؟

توي محدوده طرح نيست؟

اگر از بانک مسکن بخوای بگیری فقط محدودیت داره بقیه بانکها مثل بانک ملت روی سند خونه یا معازه یک درصد ...

بهرش بالاس خوب...

نه بالایه پونزده ساله و اینکه تو طرح خیابونه 

وأم مسكن بانك مسكن بهش نميدن

برو دنبال همون وام تعمير

اونم كه بهرش بالاي

2706