2737
2734
عنوان

عدد بتا من بعد از یک روز تاخیر. هنوزم باورم نمیشه که باردار شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2853 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر آزمایشگاه هم گفت احتمال میدم دوقلو باشه

اینشالله که هر چندتا باشه تنش سالم باشه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
آره دیروز. من ۶ سال انتظارم

خدا رو شکر. خیلی مواظب خودت باش

یک فکر بکارید‌، یک عمل درو می‌کنید. یک عمل بکارید‌، یک عادت درو می‌کنید؛ یک عادت بکارید، یک شخصیت برداشت می‌کنید ؛ یک شخصیت بکارید‌، یک سرنوشت درو می‌کنید.
2731

خارج رحمی اینقدررررر بالا نمیره

من میگم دوقلوعه 😄😄😄😄

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2738
نه سابقه سقط دارم

پس نگران نباش رفتی دکتر احتمالا اگه بری میفرستن سنو چون بتات بالاس و تو سنو احتمالا مشخص میشه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

مبارکه مامان خانوم😍😍😍

الهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

بچه ها برای استاتر لطفا صلوات بفرستید بچش صحیح و سالم به دنیا بیاد

ایه الکرسی هم میخونم برات عزیزم

دعا کن منم مادر بشم 

2706