1676
1605

امیدوارم که خدا این یکی رو به من ببخشه. الان آزمایش خون دادم جوابش اومد. بتا ۹۵۱۲ .. امیدوارم خارج رحمی نباشه..

برای شفای مادرم یک صلوات میفرستین؟ خدایا مادرم و شفا بده. التماست میکنم خدا 😔😔الهی که خدا خودش یک نگاه به تمام بیماران داشته باشه

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522
مبارکه عزیزم. به سلامتی بغلش کنی ان شاالله بی بی زده بودی؟

آره دیروز. من ۶ سال انتظارم

برای شفای مادرم یک صلوات میفرستین؟ خدایا مادرم و شفا بده. التماست میکنم خدا 😔😔الهی که خدا خودش یک نگاه به تمام بیماران داشته باشه
1668

مبارکت باشه عزیزم ان شاالله صحیح و سالم به دنیا بیاریش

دختر گلم تو بهترین هدیه خدا به من و بابا هستی خدایا خیلی خیلی ازت ممنونیم 😘😘دامن همه منتظرا رو سبز کن و هیچ خونه ای رو سوت و کور نزار برای برآورده شدن این حاجت یه صلوات بفرستید

ان شاءالله ك ميمونه برات عزيزم😍😍

ان شاءالله سالم و صالح و خوش صورت و خوش سيرت باشه😍😍❤️❤️🙏🏼

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰
دوقلو فکر کنم عدد بتا خیلی بالاست

دکتر آزمایشگاه هم گفت احتمال میدم دوقلو باشه

مبارکه. 48 ساعت بعد تو همون ازمایشگاه تکرار کن. اگر 2 برابر شده بود یعنی خارج رحمی نیست ولی اگر ثابت ...

باشه حتما

سابقه خارج رحمی داری مگه

نه سابقه سقط دارم

1645