2737
2734
عنوان

رفتم سونو شوهرم اصلا ذوق نکرد 😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1175 بازدید | 59 پست

حالا عجیبتر شوهر منه

اولا میگفت پسر بهتره و چرت و پرت میبافت😂

حالا من پسر دارم

میگه من کی گفتم؟؟؟!!!!من از اول عاشق دختر بودم توروخدا برو تعیین جنسیت دختر بیار

میگم مگه دست کسیه خدا باید بخواد

التماس و درخواست که توروخدا من دختر میخوام اگه مطمینی پسر میشه نیار!!!!!

دیونه ان!!

ولی ماکه عقل داریم.اصلا اهمیت نده بگو هر چی باشه خودم عاشقشم و نگهش میدارم🥰🥰

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرقی نمیکنه دختروپسرهردومشکلات خودشون رودارن بستگی به تربیت خودمون داره واینکه تواین شرایط به درستی ...

شرایط خودمونم کاملا سالم نگه داریم از مدرسه در امان نیستن 

همین پریروز همسایمون بدو بدو رفت کلانتری 

که دخترشو راننده تاکسی دزدیده

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
2731

[QUOTE=89962562]نمیدونم کار خداست،من گفتم یکی دیگه برات میارم،گفت نمیخوام اومدی اونم پسر شد برا چیمه

ای جان اینشالله تنش سالم باشه بیخیال تو اصلا خودت ناراحت نکن

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
حالا عجیبتر شوهر منه اولا میگفت پسر بهتره و چرت و پرت میبافت😂 حالا من پسر دارم میگه من کی گفتم؟؟ ...

😂😂چ گیری کردیما،من که دیگه نمیارم دومی رو،از خیرش گذشتم ،اینهمه عذاب بدم خودمو آخرم برام قیافه بگیره زور داره 

میدونم دنیا بیاد دوسش داره ،ولی الان باید منو درک کنه نباید منو ناراحت کنه،همه خانوما با شوهراشون سو ...

منم با مامانم رفتم شوهرم کار داشت. به دل نگیر. با مامانت برو هر وقت میری. من شوهرم ولی خیلی بهم کمک کرد استراحت مطلق بودم. مادرم پیشم بود شش ماه بعد رفت. شوهرم از سر کار میومد همه کارامو میکرد. برام غذا درست میکرد. خونه رو مرتب میکرد. دوسش دارم عزیز دلمو گاهی بحث میشه ولی ته دلم خیلی دوسش دارم تو بارداری منم حساس شده بودم. گاهی به شوهرم گیر میدادم. میگذره سعی کن شاد باشی. روزی یه صفحه قران بخون. غذا و میوه خوب بخور. 

خوشحالی یعنی ....
2738
شرایط خودمونم کاملا سالم نگه داریم از مدرسه در امان نیستن  همین پریروز همسایمون بدو بدو رفت کل ...

اره همینطوره باید خیلی حواسمون باشه دوستان بچه هامون روبشناسیم ودرموردمدرسه هم تحقیق کنیم چندروزتویکی ازمدارس دخترانه منطقه خودمون یکی ازدخترانوشیدنی الکلی اورده بوده مدرسه ازاونایی که شبیه قوطی نوشابه هست دبیرستان دوره اول

برای سلامتی دخترم دعاکنید
منم با مامانم رفتم شوهرم کار داشت. به دل نگیر. با مامانت برو هر وقت میری. من شوهرم ولی خیلی بهم کمک ...

من مامانمم باهام نیومد،عشقتون پایدار گلم ،ب منم گفتن جفتت پایینه باید استراحت کنی،الان زنگ زد از دلم دربیاره،ولی نمیتونم ،دیشب شب بدی بود ،یادم نمیره اصلا 

من مامانمم باهام نیومد،عشقتون پایدار گلم ،ب منم گفتن جفتت پایینه باید استراحت کنی،الان زنگ زد از دلم ...

ممنون

نمیخواد زیاد حساس بشی. مردا ما زنا رو خوب درک نمیکنن.. همه ا ین مشکلات دارن. ریلکس باش. استرس خوب نیست.. 

خوشحالی یعنی ....

وا...چه شوهر لوسی...😒

تو باید براش قیافه بگیری والا! 

حالا از امروز شما برو تو قیافه بگو تو کروموزوم y داشتی به من چه؟

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
وا...چه شوهر لوسی...😒 تو باید براش قیافه بگیری والا!  حالا از امروز شما برو تو قیافه بگو تو ...

الان سرسنگین جوابشو دادم،دیگه خیلی پررو شده هرچی من نازشو میکشم،با این حالم خالش ک ۷۰سالشه ۴روز اومد خونم موند،هی چیزی نگفتم پررو شدن

2706