2726
عنوان

رفتم سونو شوهرم اصلا ذوق نکرد 😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1175 بازدید | 59 پست

حالا از کجا مهلوم تا انومالی هردوتون زانوی غم بغل میکنین ؟خوب میبینی حساسه بهش نمیگفتی دکتر گفته مشکوکه لااقل هفته هجده میگفتی

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

بهش بگو این بچه مال تو هس دست من نبوده ک بشه پسریا دختر.بعدم اصلا برات مهم نباشه چون رو بچت اثر میذاره خودت و فندق تو شکمت خوش باشین 

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کاش بچه م زنده بود 

بعد این دغدغه ها رو داشتم ...😔

واقعا چرا شکر گذار نیستید ...حالا هر چی باشه فقط سالم باشه فقط باااااشه 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

عجیبه !!!!!

تمام مردهای اطراف من و خیلی ها رو هم شنیدم پسر دوس دارن 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

چه گیری کردیم از دست این مردا یکی پسر میخواد یکی دختر میخواد تنش سلامت باشه بدنیا میاد میبینه اون وقت میفهمه چه اشتباهی کرده تو خودتو ناراحت نکن

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
چه احمقانه بچه پسر اتفاقا شیرین تره برا خودت حالا بیاد میبینی شوهرتم به دنیا بیاد عاشقش میشه مرد ه ...

من باردارم شوهرم بیشتر از من ذوق میکنه و بهم میگه تو چقدر بی احساسی🤣🤣

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶

الهی عزیزم

شوهرت شده عین من دیگه بهم تو ان تی گفتن پسره اصلا حالو روزم دیدنی بود شوهرمم دعوام میکرد میگفت خجالت بکش بچت سالمه  تو میگی پسر نمیخوام دختر باشه

ی حسیه اصلا درکش سخته رفته رفته درست میشه شوهرت بهش زمان بده خودش باهاش خو بگیره

نمیدونم چرا خدا ب هیشکی چیزی ک میخوادو نمیده

هه... یعنی ب صلاح هیشکی نیس😆عجیبه

تیکر یک سالگی نفسم پسرمه😍

شوهرمن با قاطعیت میگه فقط 3 تا دختر😂و خوب اگر بچه ما پسر شد مشکل خودشه ...شما هم مطمئن باش بگذره و به دنیا بیاد همه چیز فرق میکنه ..فقط الان خیلییی حساس نشو و هی تعریف هم نکن تا خودش بپرسه

اخه ۳تا داداشن خواهر ندارن عشق دختره

شوهر منم سه داداشن ولی پسر دوس داره خدارو شکر بچه ما پسر شد

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

پسر عمه من وقتی زنش دختر باردارع خون دماغ شد از حرص و غصه...

حالا بیا ببین دخترشو با دنیا عوض نمیکنه...

توام‌غصه نخور عزیزم شایدم چون بارداری زیادی حساس شدی

دلم می خواهد یک دختر داشته باشم.❣دختری با موهای بلند مشکی و چشم های درشت خندان. اسمش را بگذارم "گیسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم و گیسهایش را ببافم تا قلبم آرام بگیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد "باران" هم داشته باشم. دختری لاغر و قد بلند که با صدایی مخملی برایم شعر بخواند. یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهایش را با شامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش "گندم" را نکند. آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی می تواند بگذارد. معلوم است، "خورشید"! اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد و هر صبح که چشمهایش را باز می کند ببیند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادی" را بیدار کرده و به "نسترن" رسیده. دلم میخواهد در حیاط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هیچ کدام نگویم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هایش شده م. دلم چقدر دختر می خواهد. روزهایم بی "سحر"، شبهایم بی "مهتاب"، آسمانم بی "ستاره" و زندگی بدون "افسانه" ممکن نیست. تازه یک "ساقی" هم میخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هایم را برایش بگویم. "رویا" می خواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم. دلم میخواهد یک دختر داشته باشم. دختری که خودم را توی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم. هیچ اسمی توصیفش نکند. همه چیز باشد و هیچ نباشد. از هر قیدی آزاد باشد و در هیچ ظرفی جا نشود. رهای رها باشد! آری، انگار دلم می خواهد دخترم "رها" باشد...   وزن بعد زایمان 115...هدف اول... 110❌هدف دوم.. 105❌هدف سوم.. 100❌
خیلی هم خوب تازه اقایون اکثرابچه اولشون دوست دارن پسرباشه برای شمابرعکس باشه  انشالله سالم باش ...

نظر شوهر خودتو به بقیه مردا منتقل نکن 🤣🤣

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
2706