2726
عنوان

مامانااااا بیایین

117 بازدید | 8 پست

خانوما پسر من ۱۶ ماهشه ،مامانم میخواد برای دو سه روز ببرتش پیش خودشون تا من یکم به درسام برسم،خونه هامون ۳ ساعت از هم دوره 

الان دودلم که بذارم ببره یا نه،اولین باره پسرم میخواد دور بشه برای چند روز

قبلا شده چندساعت دور باشیم ولی چند روز نه 

بنظرتون بذارم ببره؟

پسرم شیرخشکیِ

نه نزار بره گناه داره...خب موقعهایی ک خوابه درستو بخون...یا بگو مامانت بیاد خونت بمونه پسرتم نگه دار ...

اخه پسرم خیلی بازیگوش اصلا نمیذاره به درسام برسم

منم وقتم خیلی کمِ درسامم زیاده 

مامانم شرایطشو نداره بمونه 

من فقط میترسم دلم طاقت نیاره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بانو وقتی داداشم بدنیا امد مادربزرگم 1ماه نگهم داشت شیر خشک و کته ماست واینا رو میخوردم .پس فردا بخواد بره سربازی چی .

تورو خدا پسراتون لوس بار نیارید اینم از بدی تک فرزندی 

میخوام از الان بهت بگم خدای نکرده چیزیش بشه باید خیلی تحملت بالا باشه از الان فکر کن که یکی دیگه هم بیاری قبلا انقدر بچه داشتن یکیشون میرفت مسافرت پدر مادر متوجه نمیشدن حالا که 3روز نهایتا. این یه اگاهیه که بچه کم این دردسر رو هم داره ،دل مامانتم خوشحال میشه بنظرم .

2728
سلام بانو وقتی داداشم بدنیا امد مادربزرگم 1ماه نگهم داشت شیر خشک و کته ماست واینا رو میخوردم .پس فرد ...

ارهکاملا درست میگی  خودمم دوس ندارم خیلی بهمدیگه وابسته باشیم 

دوس دارم مستقل باشه 

یکم دودلم فقط 

ارهکاملا درست میگی  خودمم دوس ندارم خیلی بهمدیگه وابسته باشیم  دوس دارم مستقل باشه  ...

مامانایی هستن راحت طلاق میگیرن بچه رو میذارن میرن چندین سال نمبیننش نمیگم بی رحمن ولی سه روز .راحت درساتو بخون برنامه بریز خونه رو تمییز کن خیلی هم حال میده تنها باهمسرتی ومیگین چقدر جاش خالیه عشقتون بیشتر میشه بنظرم اگه خودم بچه دارشم چند روز در سال این کار رو میکنم هم روحیه ام عوض میشه هم ذهنم نظم پیدا میکنه هم به این فکر میکنم که دومی رو کی و چه زمانی بیارم باهم کنار بیان یه جورایی بچه همو میبینن خیلی روابط اجتماعی براشون راحتر از تک فرزند .موفق باشی خانم گل

مامانایی هستن راحت طلاق میگیرن بچه رو میذارن میرن چندین سال نمبیننش نمیگم بی رحمن ولی سه روز .راحت د ...

ممنون عزیزم که وقت گذاشتی

کاملا درست میگی 

داریم راهیش میکنم بره با مامانم