2726
عنوان

ترک شکم بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به پوستت داره من خودم پوستم چربه بارداری دومم سر اولی چند. تا ترک ریز. داره که معلوم نیست الانم اصلا ندارم 

روغن زیتون میزدم

دختر خواهرشوهرم داغون شده از ترک کرم خوب هم دکتر بهش داد ولی تاثیری نداشت دکترش هم گفت پوستت هر کاری کنی ترک میخوره ولی کرم باعث میشه کمتر. بخوره

2728

من از ماستلا کرم خریدم اما دو بار زدمه انقدر همسرم غر میزنه بزن خو چرا یادت میره اما من نمیدونم چرا فراموش میکنم  الان این تاپیکو خوندم باز یادم اومد 

دومین و قشنگترین اتفاق خوب زندگیم بیفت منتظرتم نی نی کوچولوی من 
جدی؟؟؟؟ پس این همه شکماشون بی ترکه جحوریه؟ 

من هیچ روغنی استفاده نکردم یعنی انقد همیشه حالم بد بود که حال و حوصله نداشتم اینکارارو بکنم اما کلا توی ماه 9 یه ذره زیر شکمم ترک شد و یقیه بدنم اصلا هیچ تغییری نکرد  فقط جنس پوست من طوری هست که کشسان هست و به ندرت لک میشه یا ترک برمیداره من مسافرت هم که میرم ضدآفتاب نمیزنم اصلا لک نمیشه 

عزیزم مهم این نیست کی تو رارداری ترک بخوره وقتی زاییدیم تموم پوست شکم که حالت جمع و چروک میگیره اون موقع ترک ها مشخصه نه زمانی که بچه توشه و باد کرده است ترکی خیلی معلوم نیست

دومین و قشنگترین اتفاق خوب زندگیم بیفت منتظرتم نی نی کوچولوی من 
جدی؟؟؟؟ پس این همه شکماشون بی ترکه جحوریه؟ 

اون بستگی به پوست آدما داره 

خودم به شدت لاغر بودم و شکمم تو بارداری خیلی بزرگ بود. با این اوصاف حتی یه ترک هم نیوفتاد. شکمم صاف صافه خدا رو شکر. 

هیچ چیزی هم نمالیدم. بخواد ترک بخوره میخوره. کاریشم نمیشه کرد

🍀برای سلامتی و طول عمر پدر و مادرم صلوات🍀
من از ماستلا کرم خریدم اما دو بار زدمه انقدر همسرم غر میزنه بزن خو چرا یادت میره اما من نمیدونم چرا ...

😅خوب شد یاداوری شد برو بزن 

خدایا شکرت بخاطر همه چیز
واقعا بعده زایمان چه هیکلی برامون درست میشه اون از ترکا اونم از جای بخیه  شل بودن شکم هم که دی ...

نه اونطورتیم نیست نگران نباش من بااینکه سز بودم کلا شکمم تخته فقط یه کم شله و ترک داره اونم به مرور خیلی بهتر میشه

بعضی وقتا با خودم فکر میکنم چطور این حجم از نفهمی تو کله به این کوچیکی جا شده😐
اون بستگی به پوست آدما داره  خودم به شدت لاغر بودم و شکمم تو بارداری خیلی بزرگ بود. با این اوص ...

خوش به حالتون 

من الان تو هفته دوازدهمم یه رگه هایی روی پوستم دارم میبینم فکر کنم همونا بشه ترک 😫😫😫

خدایا شکرت بخاطر همه چیز
2706