2726

سلام به نظرتون  خرید زمین از جویبار خوبه ؟ واسمون سود داره ؟ اصلا جای خوبی واسه سرمایه گذاری هستش ؟ یا از همین اطراف تهران بخریم . پولمون هم انچنان نیست فقط میخواییم سود کنیم تا اگه خدا بخواد بتونیم بعدا ها خونه بخریم . هر چقدر تلاش میکنیم به خونه نمیرسیم . منم میترسم نمی زارم شوهرم بره از اونجا بگیره . میگه زمینه جای خوبیه

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شمال خیلی حواستون اکثرا زمینا مشگل دارن یا سند ندارن

وای حرف تو گوشش نمیره . دوستشم خریده که خیلی از این چیزا سر در میاره و پولداره . ولی ما میخواییم ماشینمونو بفروشیم . خیلی می ترسم . بهش میگم اونجا انقدر زمین هست که ممکنه موقع فروش نتونیم زود بفروشیم و به مشکل بخوریم ولی میگه نه جاش خوبه

2728
زمینهای اینجا هم همچین ارزون نیست زمین چقدر قیمتشه؟

نگفتم ارزونه . گفتم میتونیم در ارز یکسال سود کنیم ؟ خوبه بخریم یا نه ؟ نزدیک صد تومنه

نگفتم ارزونه . گفتم میتونیم در ارز یکسال سود کنیم ؟ خوبه بخریم یا نه ؟ نزدیک صد تومنه

نه بابا زمین یه ساله سود نمیده آنچنانی ...تو دراز مدت سود میده معمولا

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
نه بابا زمین یه ساله سود نمیده آنچنانی ...تو دراز مدت سود میده معمولا

مثلا پارسال از اطراف تهران گرفتیم الان دو برابر شده . پس همون اطراف تهران بهتره به نظرم

مثلا پارسال از اطراف تهران گرفتیم الان دو برابر شده . پس همون اطراف تهران بهتره به نظرم

بله خیلی بهتره...نزدیک خودتونه چه کاریه یه شهر دیگه زمین خریدن

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶