2733
2734
عنوان

بی بی چک رو کی باید استفاده کرد

1085 بازدید | 184 پست

سلام خانوم ها من ۲۴ماه پیش پریود شدم ولی امروز نشدم دوره پریودیم ۲۸روزهه اس بنظرتون بی بی چک استفاده کنم یانه زودهه درضمن من این ماه همش زیرشکم تیرمیکشیدو زود به زود ادارم میگرفت میشه گف علایم بارداریه؟

بیبی چک بزار😍😍😍😍

داری الان؟

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

بیبی چک رو حداقل بزار سه روز تأخیر بیفته 

و این علائم ممکنه واسه پری ام باشه نمیشه گفت فقط واسه بارداری انشالله ک عکس بیبی چک مثبتتو برامون بزاری😍😍😍

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خودم روز موعدم بى بى مثبت شد.بزار الان😍😍😍😍😍

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
اره یه دونه دارم زود نیس الان بزارم؟

بيشتر وقتا روز موعد نشون ميده.بستگى ب زمان لانه گزينى داره

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
2738
بیبی چک رو حداقل بزار سه روز تأخیر بیفته  و این علائم ممکنه واسه پری ام باشه نمیشه گفت فقط واس ...

اخه من پریودی خیلی سختی دارم همیشه دو روز قبل مریودی پاهام کمرم شکمم بشدت درد میگرفت تا۳روز پریودی ولی این درد هارو ندارم این ماه

اخه من پریودی خیلی سختی دارم همیشه دو روز قبل مریودی پاهام کمرم شکمم بشدت درد میگرفت تا۳روز پریودی و ...

پس اگ همیشه دقیق ۲۴میشدی صبرکن تا فردا اگ خبری نشد بیبی استفاده کن

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
جدی 😍😍😍

آره.خيليارم اينجا ديدم ك حتى ٥روز مونده ب پرى بى بى شون هاله انداخت.برا من ك روز پرى پررنگ پررنگ شد ولى با إدرار اول صب گذاشتم.

پس برم استفاده کنم😎😎😎

از صب دستشويى رفتى؟؟؟؟؟😁😁😁😁آخه اولين إدرار صب بهتر نشون ميده چون غليظ تره

2706