2737
2734

سلام..اگه دستورشو بگین خیلللی ممنون میشم دوستان.نینیم الان چهارماهشه ویکهفته میشه حریره بادام روشروع کردم ولی زیاد تمایل نداره

من دیشب درست کردم آرد و شیر و شکر ویکمم  زرد چوبه میزنم 👌

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خيلي زود شروع نكردي؟ من دخترم چند روز پيش ٦ ماهش تموم شد رفت تو ٧ بهش فرني ميدم. من آرد برنج و ميريزم تو قابلمه بعد نصف فنجان آب و نصف فنجان شير پاستوريزه بعدم هم ميزنم تا سفت شه مقدار آرد هم يك قاشق سوپ خوري شكر نريز مضره

من فعلا نی نی ندارم عزیزم ولی فرنی رو بهت میگم نمیدونم فرق میکنه واسه نی نی یا نه.

۱ لیوان و نیم شیر

۲ قاشق آرد برنج

۲ قاشق شکر

شیر رو تو قبلمه بریز بعد آرد و بپاش تو شیر و شکر رو هم بریز بعد قبل اینکه رو شعله بزاری با چنگال هم بزن تا آرد سفت نمونه بعد بزار رو شعله و هی هم بزن تا به غلظت مورد نظرت برسه بعد نوش جان.

خانومای خوشگل واسه سلامتی منو نینیم و حل شدن مشکلاتمون اگه میشه یه صلوات بفرستین😍😍😍
2738
من دیشب درست کردم آرد و شیر و شکر ویکمم  زرد چوبه میزنم 👌

زردچوبه براش خوب نیستابهتره استفاده نکنید

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
شیرم کمه 😐مجبورم.شیرخشک هم نمیخوره شیشه رونمیگیره

باقاشق بریزتوحلقش یاقطره چکون من شیشه روپرمیکردم سرشیشه نرم بودفشارمیدادم ازبالاتودهنش میخوردآخرسریکی سفتشوبستم عادت کردکاملاخورد

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
2706