2733
2734
عنوان

جراحي برداشتن بكارت

5392 بازدید | 28 پست

سلام

كسي تاحالا تجربه جراحي برداشتن پرده بكارت رو داشته؟

دكتر به من گفته فقط با جراحي يا زايمان طبيعي پرده ام از بين ميره و با رابطه عادي نميشه...

حالا من خييييلي ميترسم😭 جراحيش چجوريه؟ داخل مطب انجام ميشه؟ بي حسي يا بي هوشي داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

موقع زایمان طبیعی با همون وسیله ای که کیسه آبو پاره میکنن قبلش پرده رو پاره میکنن. اون موقع اصلا متوجه نمیشی کی پاره شد و چطور پاره شد. درست مثل پارگی ای که برا زایمان ایجاد میکنن اونم ادم متوجه نمیشه درد زایمان باعث میشه این دردای کوچیک رو حس نکنی

اومدیم سایت به هم کمک کنیم.دنبال برهم زدن آرامش کسی نباشیم لطفا
من شنیدم با یه تیغ برش میده پرده رو.سرپایی

اون برا کساییه که پرده شون سفته و مانع نزدیکی کردن میشه

اومدیم سایت به هم کمک کنیم.دنبال برهم زدن آرامش کسی نباشیم لطفا
اون برا کساییه که پرده شون سفته و مانع نزدیکی کردن میشه

دخترعموی شوهرمو بیست سال پیش فردای عروسی فرستادن خونه باباش و طلاقشو دادن بخاطر همین پرده سفت.طفلی دیگه پیرشده الان ومجرده.امان از جهل وبیسوادی

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته

تو خانواده ما این مشکل زیاده .دکتر میگه ارثیه .مشکل پرده بکارت کلفت .که با رابطه معمولی بکارت ازبین نمیره ومرور زمان هم چاره ساز نیست وباید حتما جراحی بشه که معمولا تو مطب انجام میدن مگه به خاطر ترس بیمارستان برن وبا بیهوشی انجام بگیره

مگه با وجود پرده حامله میشن اصلا مگه رابطه میشه؟؟ 😂 نمیدونستم

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
2706