2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تعریف کن😀

ان‌شاءالله لیلی شوهرت باشی و شوهرت مجنون تو...ان‌شاءالله عشق همه زن و شوهرای دنیا روز به روز نسبت به هم بیشتر بشه و همه بچه‌ها توی خانواده پر از عشق و امنیت بزرگ بشن بگو آمین😍😍😍
2728

ایشالله ک بشه 😍😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

دعا میکنم برسی دعا کن فامیلمون که چن سال خواستگارم بود ناامید نشه و دوباره بیاد . دعا در مقابل دعا😀

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738
میشه

لهنتی امضاتتتتت

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

نمیدونم چند سالته ولی به احتمال زیاد نوزده بیست باید باشی

باور کن ازدواج گورستان عشق و عاشقیه

همه عشقای بزرگ هیچوقت به هم نرسیدن

عاشقایی که به هم برسن و با هم ازدواج کنن عشقشون تو زندگی به فنا میره مخصوصا تو این دوره زمونه که آدما اصلا قلب و زبونشون یکی نیست و مثل قدیمیا یکرنگ و همدل نیستن

عشق و وفاداری دوره پدربزرگ مادربزرگامون کجا و عشق و عاشقی جوونای الان کجا

تفاوت از زمین تا آسمان است

جوونای الان با کوچکترین مشکلی سریع جا میزنن و طلاق میگیرن

مردای الان وفاداربشون خیلی کم شده 

عشق و عاشقی امروزیا فقط نوسانات هورمونیه

نمیخوام ناامیدت کنم ولی واقعا زندگی مشترک با اون چیزی که تو مجردی در موردش رویابافی می‌کنیم بسیار بسیار متفاوته

و چه بسا سخت و طاقت فرسا

امیدوارم به هرکسی که به صلاحته و باهاش خوشبخت میشی برسی و انشاالله صلاحت همونی باشه که دوسش داری و عاشقشی🙏🙏🙏