2410
2553
عنوان

لطفااااا کمک.... بیمارستان عسگریه اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 65675 بازدید | 105 پست
گیسو جان دکتر خواهرت کی بود؟مگه زمان زایمان زیر نظر دکتر نیست؟

دکتر خواهرم انصاری بود. منتها به خواهرم گفته بود صبح فلان روز برو بیمارستان . اما چون بیمارستانش دولتیه خودش نیمد بیمارستان گفته بود اگه مشکلی بود صداش کنن. و خواهرمو اماده کرده بودند که زایمان طبیعی بکنه ولی خواهر من موفق نشد تا اخر شب. دیگه اخر شب مامانم زنگش زد که تورو خدا بیا سزارینش کن

سلام عزیزم من بچه اولمم رو عسگریه بودم خیلی عالی بود همه چیش اکی بود رفتار ماما ها دکترا پرستارا عالی خیلی خوب رسیدگی میکردن تازه به همراه هم غذا میدن هر کی گفته نمیده الکی  گفته الانم بارداری دومم هستم دوباره می خوام برم همون بیمارستان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اصلا از عسگریه اطلاعی ندارم الان دکترم حکمتیانه و سعدی و سپاهان زایمان میکنه به خاطر مخارج و زیرم ...

سلام ببخشید بعد چندسال این سوال دارم آخرش کجا زایمان کردی؟عسگریه خوب بود؟

اگر تونستم تو تاپیکت کمکی بهت بکنم با نظرهام برام دعا کن لطفاتا زندگیم آرامش بگیره🤗زندگی را زندگی کنیم  صلوات برا اینکه دلمون خوش باشه
2456
سلام عزیزم من بچه اولمم رو عسگریه بودم خیلی عالی بود همه چیش اکی بود رفتار ماما ها دکترا پرستارا عال ...

دکترت کی بود

اگر تونستم تو تاپیکت کمکی بهت بکنم با نظرهام برام دعا کن لطفاتا زندگیم آرامش بگیره🤗زندگی را زندگی کنیم  صلوات برا اینکه دلمون خوش باشه

سلام 

توروخدامیشه منو راهنمایی کنید چندتاسوال:

بخانمیایی که عسگریه زایمان داشتین توروخدابگین خش زایشگاه عسگریه بخش دردکشیدن  ومعاینه میگن تویه سالنه ایاهمه جامون روهمه میبینن؟؟؟؟همهمیان معاینه

چندبارمعاینه میکنن ؟؟؟ وضعیتتون روبگین لطفا

کدوم دکتردربرش پیرینه مورببرش نمیده میخوام درجهت باشه برشاش ؟؟درثانی چون اوایل بارداریم میخوام اگه سزارین شم کدوم دکتر تابیهوشیم دلوفشارمیدنوسوندنمیذارن؟:::

2714
2706