2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شیاف پروژسترون کمک میکنه جای نی نی محکم بشه  برای کسایی که تهدید به سقطن استفاده میشه یا کسایی ...

چند وقتته عزیزم 

خدای من شکرت💟💚💜💞💝💚💜💞💚💜💞💜💜💞💚
من یه سقط دیگم داشتم الان نگران نباشم 

نه بابا عزیزم توکلت به خدا باشه 

راضی باش به رضای خودش

خودش انشاالله اگر به صلاحت باشه برات حفظش میکنه

من از تو بدترم ، یه زایمان زودرس داشتم ، دوتا سقط این یکی هم معلوم نیست چی بشه آخر

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
2738
نه بابا عزیزم توکلت به خدا باشه  راضی باش به رضای خودش خودش انشاالله اگر به صلاحت باشه برات ح ...

انشاالله بمونه یه سوال داشتم چجوری شیاف هارو استفاده کنم مال من باید بزاری واژینال میزارم اما روی شرتم لکه کهی سفید هست انگار در اومده یعنی اشتباه میزارم 

انشاالله بمونه یه سوال داشتم چجوری شیاف هارو استفاده کنم مال من باید بزاری واژینال میزارم اما روی شر ...

من رکتال مصرف می کنم

دکتر گفت تو واژن بزاری

لکه های سفید تا یه حدی طبیعیه تا جایی که میتونی بده بره داخل ، بعدم برای ۲ دقیق پاهاتو محکم بچسبون بهم ، شیاف رو وقتی بذار که می خوای بخوابی یا بعدش حتما دراز بکش

من رکتال مصرف می کنم دکتر گفت تو واژن بزاری لکه های سفید تا یه حدی طبیعیه تا جایی که میتونی بده ...

اره نوشته واژن  و خوب داخل میزارم اما و دراز م میکشم اما بازم انگار میاد بیرون  بعد یه ساعت برم دستشویی عیب نداره 

اره نوشته واژن  و خوب داخل میزارم اما و دراز م میکشم اما بازم انگار میاد بیرون  بعد یه ساع ...

نه اشکال نداره ، اون مقداری که لازمه جذب میشه 

نگران نباش گلم