2410
2553

مادر شوهرم چند وقته که خونه ی برادرشه و و یکی دیگه از خواهراشم اونجاست و با همن و خونه ی ما یه هفته بود و این هفته ام خونه ی براردشه و 

امشب شوهرم زنگ زد که میخوام بیایم یه سر از شما بزنیم و هستین و زن داییش گوشی رو گرفت و گفت که شما بیاین فردا واسه افطاری و من به شوهرم گفتم نه بعد هم مادرشوهرم و زن داییش و خالش به من زنگ زدن و منم گفتم معلوم نی و 

مادر شوهرم گفت فردا زودتر بیا واسه کمک منم گفتم ببینم چی میشه 

خدای من شکرت💟💚💜💞💝💚💜💞💚💜💞💜💜💞💚

و اون گفت اگرم نتونستی هون دیرتر بیا  و میدونه باردارم و کمر درد دارم منم به شوهرم گفتم که من نمیتونم کاری بکنم و اونا مگه زوتر میان کمک من و مامانت مگه نمیدونه کمرم درد میکنه و

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مادرشوهرم منو دعوت کرده خونه داییش و بهم میگه زودتر بیا کمک بده 

خو نرو اگه گفتن چرانیومدی بگو خو باردارم کمرم درد میکرد زیر دلم درد میکرد بیحال بودم 

اووومن بااینکه حامله نیستم هزارتا بهونه دارم چه برسه حامله بشم روانیشون میکنم 🤦‍♀️🤦‍♀️

2714
تو بارداری توقع کمک داره! خونه خودش که دعوت نکرده سر افطار برو کمک هم نکن

اره چون توی خونه ی بقیه ی اقوامش باردار نبودم کمک کردم توقعش زیاد شده 

خو نرو اگه گفتن چرانیومدی بگو خو باردارم کمرم درد میکرد زیر دلم درد میکرد بیحال بودم  اووومن ب ...

میرم اما به لجش کمک نمیکم حرف زیادی هم زدم میگم مگه خونه ی من کمکم کردن 

مادرشوهرم منو دعوت کرده خونه داییش و بهم میگه زودتر بیا کمک بده 

آها... خب عزیزم بهش بگو دکترم بهم گفته نباید زیاد فعالیت کنی، کارای سنگین نکنی، خم و راست نشی و... خلاصه بگو خیلی باید مواظب باشم. یکم ناز کن  از زیر کار در برو... خیلی راحته 😉

آها... خب عزیزم بهش بگو دکترم بهم گفته نباید زیاد فعالیت کنی، کارای سنگین نکنی، خم و راست نشی و... خ ...

اره به شوهرم گفتم گفتم تو خونه به زور دارم کار میکنم و واقعا دکترم گفت کارای سنگین نکن 

میرم اما به لجش کمک نمیکم حرف زیادی هم زدم میگم مگه خونه ی من کمکم کردن 

یبار مادرشوهرم تو خونه عموی شوهرم گفت پاشو سفره رو جمع کن که مثلا کمک کرده باشی! من خیلی ریلکس گفتم کمک  زیاد دارن به من احتیاجی نیست! 

تازه باردار هم نبودم

2706