1147
1292

فردا دانلود

هستی دانلود

من تا حالا ندیدم گیم او ترونز سانسور شده باشه

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

من میبیننم تو اینستا پیج داره سریالش بزن میاد خود پیج یه  کانال تو تل گ رام داره برای دانلود  مگه با سانسورشم هست؟! خیلی قشنگ بود این قسمتشم حتما دانلود کن ببین

ممنون‌میشم لایک نکنید   ايشالا همه ني ني سايتيا به ارزوشون برسن مخصوصا  اونايي كه ميخوان مامان شن❤️ آمين
1291

تو کانال ها هست. 

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم
1315
خیلی تعریفشو شنیدم دلم میخواد. دان کنم 

حتما ببین بهترین سریالی که تا الان دیدم عالی 

ممنون‌میشم لایک نکنید   ايشالا همه ني ني سايتيا به ارزوشون برسن مخصوصا  اونايي كه ميخوان مامان شن❤️ آمين
جدی؟اونایی که سایتای ایرانیم هست کامله؟من فکر میکردم صحنه داره توش 🙄

آخه سانسور کنن چیزی باقی نمیمونه از فیلم همشون کامله...

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
1308

چت آزاد پرسش و پاسخ درباره بارداری و کودکان😌

تبادل نظر آزاد💞

لینک ممنوع🚫

دوستانتون رو ادد کنید😙

توهین ممنوع🚫

⛔⛔⛔⛔ورود آقایان ممنوع⛔⛔⛔⛔

https://t.me/joinchat/JLq8ok6MH8gg4d5yvlvBtw

بیا شروع کنیم ببینیم 😂

اره ببینیم 

ولی یه نت پرسرعت میخواد و چشم دیدن😂😂😂

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹
1290