1345
1341

همه میدونن که بچه دار نمیشیم ولی دلم ضعف میره برای بعضی عکسا همیشه اسکرین میگیرم باردار شدم بذار پروفایل یا استوری گوشیم پر از این عکسا😔

چندروزه میگم بذارم تا به دلم نمونه😔

از اون طرف مخاطبینم هی میخان بپرسن خبریه و تبریک بگن😭

بنظرتون پا بذارم رو دلم عکس نذارم؟😓

کاربر قدیمی ۹۴ هستم تو تاپیک گرونی قطع شدم 😐خدا جون قول بده امسال دیگه مامان شم♥️

نزار

عزیزای من اگ اهنگ خوب و مناسب واسه رقص عروس دارید معرفی کنید ترجیحا قدیمی باشه باصدای ابی(موزیکی مث حریق سبز)،شادمهر،گوگوش،شهره،لیلافروهر،...و خیلیای دیگه ،ممنون میشم کمکم کنید  

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350

نزار 

عکس کاربری اینجا بزار 

مثل من 

بزار اینچیزا  دل ادم باشه بهترِ 

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
1307
1288

منم دلم پر ميزنه كه عكساى خودمو شوهر سابقمو باز بذارم استورى

قدر چيزايى كه داريو بدون

٣٠ تير من اومدم خونه، خسته و نا اميد، تنها تو خونه بودم يكم در و ديوار و نگاه كردم، يهو پر شدم، پر از خستگى، پر از نااميدى... يهو بلند شد، هرچى دم دستم بود پرت كردم ، داد زدم از ته دلم جيغ زدم، وايسادم وسط خونه، نگاه دور و برم كردم چند دقيقه، يك، دو، سه! افتادم رو دو زانو، گريه كردم، التماس كردم، گفتم خدايا خستم، داغونم، نگاهم كن، تو رو به حضرت فاطمه قسم... گوشيم زنگ ميخورد پيام ميومد جواب نميدادم، خوب گريه كردم خالى شدم ، چندماه ميشد كه شكست خورده بودم اما نميتونستم فراموش كنم،اميد نداشتم، انگيزه نداشتم. بلند شدم اشكامو پاك كردم🤦🏻‍♀️ صورتمو شستم و يه آرايش آروم كردم، ديگه هيچكس نميفهميد چند دقيقه پيش داشتم ميمردم! گوشيم داشت خودشو ميكشت جواب دادم. دوستم بود، گفت اين پسره خيلى خوبه لج نكن، گفتم من نميخوام با كسى باشم، گفت خب باشه بيا بريم خودمون دوتايى بيرون، گفتم باشه، رفتم بيرون.... دوستم دروغ گفته بود، پسره هم بود، و اون شد شيرين ترين دروغ زندگيم، من دوباره پا گرفتم، دوباره اعتماد كردم، برام دعا كنين باز نشكنم🥺
1335