2726

.و آيا فراتر از آموزه هاي خانواده و مدرسه قدمي براي بازييني و اصلاح باورتون برداشتي يا خير؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله از وقتی مطالعه کردم نظرم به خیلی چیزا عوض شده دیگه خیلی از چیزایی که بهم میگن و قبول نمیکنم و خیلی از باوراهای کورکورانه قدیمی رو دور ریختم سعی کردم منابعی غیر از چیزی که همیشه بهمون میگن بخونم منابع متفاوت و حتی نظرات مخالف ولی در نهایت اونی که بنظر و عقل خودم درست میاد رو قبول میکنم

تیکر تولد یه سالگی پسر قشنگم مسیحا
2728

خییییلی از ی جایی بخودم گفتم نمیشه در مقابل هرچیزی که در جامعه دوست ندارم بی دلیل یا با دلایل شخصی خودم بایستم باید براش منطق درست پیدا کنم تا بگم با فلان کار یا فلان قانون مخالفم شروع کردم به مطالعه و چقدر خدا کمکم کرد تا  افکار بچگانه ام و حرفهای بی سوادانه ام و کنار گذاشتم و ی رشد عقلی در خودم دیدم

سنم اونقدري نيست كه عقلم تمام وكمال رشد كرده باشه كلي چيزاي جديد هست كه هنوز ياد نگرفتم و تجربشون&nb ...

اتفاقا تو ين نوجووني علاقه و انگيزه افراد براي دقت به اعتقادشون خيلي بالا مي ره

خیییییلی مطالعه کردم و تحقیق کردم ولی هنوز خیلی کمه... 

کلا آدم توی یه علمی میره مخصوصا توی علم دین هرچی بیشتر مطالعه داشته باشی میبینی نههه هنوز خیلی چیزا هست که هنوز آگاهی بهشون نداری.... 

خیییییلی مطالعه کردم و تحقیق کردم ولی هنوز خیلی کمه...  کلا آدم توی یه علمی میره مخصوصا توی عل ...

هر قدر پيش بري احتمالابيشتر  متوجه  نادانسته هات بشي كلا  افزايش دانسته هاي هر كسي ارتباط مستقيمي با افزايش  نادانسته هاش داره

خیلی کتاب می خونم، بعد از مهاجرتم با خیلی از فرهنگها و ادیان دیگه از نزدیک آشنا شدم. یک دوره خودشناسی رفتم که خیلی مفید بود درس هاش مثلا اینکه تحت تاثیر اتوریته ها قرار نگیریم، چیزی را قبول نکنیم بدون اینکه تجربه اش کرده باشیم حتی خدا،  از کلمه نمی دونم بیشتر استفاده کنیم و .‌‌..و البته هنوز در حال تلاشم...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

منظورم از مطالعه , مطالعه صرفا دینی نیست اتفاقا ازمطالب غیر دینی شروع کردم چون اصلا بلد نبودم با پرس و جو و پرسش سوال از خودم نسبت بمطالبی که میخوندم برای خودم چالش درست میکردم و میرفت دنبالش  سن زیادی هم ندارم ولی خواستم بدونم

منظورم از مطالعه , مطالعه صرفا دینی نیست اتفاقا ازمطالب غیر دینی شروع کردم چون اصلا بلد نبودم با پرس ...

اتفاقا بِه اون كاربر ديگه هم گفتم تو سن كم  و مخصوصا نوجووني اشتياق آدم براي دونستن اين جور چيزا بيشتره 

خیلی کتاب می خونم، بعد از مهاجرتم با خیلی از فرهنگها و ادیان دیگه از نزدیک آشنا شدم. یک دوره خودشناس ...

آفرین سفر هم خیلی بهم کمک کرد از ی جایی بخودم گفتم سفر فقط خوش گذرونی و بزن و برقص نیست یکم هم فکر کن همین جمله ی یکم هم فکر کن باعث شد مدام به اطرافم و اطرافیانم و کارهاشون فکر کنم و برم دنبال جواب سوال هام یسری کلاس هاام بی تاثیرنبود

من كلا اگه درباره يه چيزي كنجكاو باشم همه جوره پيگيرش ميشم...ولي راستش درباره اعتقاداتم زياد مطمئن ن ...

واااای سوالات عین سوالای چند سال پیش منه خودت برو دنبالش گلم نخواه کسی برات نسخه بپیچه برو دنبالش به جوابت میرسی

سنم اونقدري نيست كه عقلم تمام وكمال رشد كرده باشه كلي چيزاي جديد هست كه هنوز ياد نگرفتم و تجربشون&nb ...

چرا پاك كردين نظرتون رو خوب چون ريپلاي شده ديده مي شه😂

آفرین سفر هم خیلی بهم کمک کرد از ی جایی بخودم گفتم سفر فقط خوش گذرونی و بزن و برقص نیست یکم هم فکر ک ...

سفر خیلی تجربه با ارزشیه. به خصوص سفرهایی که یه مقدار متفاوت باشند با سفرهای عادیمون که فقط برای تفریح هستند...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2706