2726

مثلا موقعی که زردی داشت، جلو مادرم  گفت بچه های من هیچ کدوم زردی نگرفتن!! یا الان بچم داره دندون درمیاره و لجگیری میکنه؛ امروز زنگیدم بهش میگه خوبه یه بچه دارین و دوتا نیست! (با اینکه من بیشتر از همسرم بهش زنگ میزنم). بعدم میگه برا دندونش هیچکدوم از بچه هام اینطوری نبودن. جد و آبادمونم اینطوری نبود. نسلش اینطوریه دیکه!!! گفتم مامان ما هم اینطوری نبودیم والا. نمیدونم. بچه داره چهارتا دندون با هم درمیاره دیگه! چی جوابشو بدم؟؟؟ صد بار تاحالا اینو گفته

اه لعنتی

اعصابم بهم ریخت

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو خفه شو و تامام

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.
2728
2706