2733
2734

من دیدم تو سوپ رشته میریزن جای مرغ

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  

ناخناي پاي مرغو بكن

بعد بجاي مرغ يا گوشت با بقيه مواد بريز بزار بپزه بعد 

استخوناشو دربيار ميكس كن

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ناخناي پاي مرغو بكن بعد بجاي مرغ يا گوشت با بقيه مواد بريز بزار بپزه بعد  استخوناشو دربيار مي ...

طعمش بد نمیشه جدا بپزم پای مرغدرو یا باهم از اول بقیه مواد چیا

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.
طعمش بد نمیشه جدا بپزم پای مرغدرو یا باهم از اول بقیه مواد چیا

نه بد نميشه نوشتم برات بقيه موادشو

يه چندتا دونه هم برنج بريز لعاب بده

گندم يا جو هم ميتوني بريزي 

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

تو قابلمه آب بزار بجوشه وقتی جوشید پا مرغو پنج دقه بزار توش بعد آبکش کن.ک آب اولش ک یه مثدار بو میده رو بریزی دور.بعد دوباره تو قابلمه بزرگ آب بریز پا مرغو بزار با ادویه نمک زدچوبه یه ذره دارچین و یه ذره آب لیمو م تا سه تا چهار ساعت بپزه  هویجم میشه ریخت وقتی دیدی ک پخت پا مرغارو در بیار فقط استخون بزرگه پارو در بیار چون استخون کوچیکا سخته درشون بیاری بعد بریز میکسر بعد دوباره بریز تو همون آب قابلمه ورمیشل بریز .

نه بد نميشه نوشتم برات بقيه موادشو يه چندتا دونه هم برنج بريز لعاب بده گندم يا جو هم ميتوني بريزي& ...

شما درست کردی؟؟دوتا پای مرغ کافیه؟؟کزفس و جعقزی بریزم؟؟

2738
شما درست کردی؟؟دوتا پای مرغ کافیه؟؟کزفس و جعقزی بریزم؟؟

بله منم از اينجور چيزا ميدادم ب پسرم ولي بيشترسوپ ماهيچه ميدادم كرفس نه اما جعفري خوبه بريز

من یه تیکه مرغ بایدونه پای مرغ باپیازمیزارم بپزه بعدسیب زمینی وهویج وفلفل دلمه وسیرمیزنم بعدسبزی،ورش ...

طعمش خوب درمیاد؟؟

تو قابلمه آب بزار بجوشه وقتی جوشید پا مرغو پنج دقه بزار توش بعد آبکش کن.ک آب اولش ک یه مثدار بو میده ...

خوشمزه میشه فقط رشته. پای مرغ؟؟؟دخترم بدغذاس

2706