2726
عنوان

من بااین جوشا چیکار کنم

580 بازدید | 62 پست

تو دو روز یهو ی عاااااالمه جوش زدم حتی روم نمیشه برم بیرون چیکار کنم ؟؟؟

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما زیاد زولبیا خوردی 😂😂

ن بابا ...اصلا صورتم ترکیده انگار ورم داره

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
2728
بیخیال اصلا اهمیت نده خودشون خوب میشن منم اینجوری ام مدام جوش جوش جوش 

حتی نمیتونم صورتمو بشورم از بس ک درد میکنهههه

سلام جوش جوشیا 😎 زورو اومد

درمان جوش و جای جوش در هر جای بدن 😶
سرکه سیب خونگی از عطاری تهیه کنید دقت داشته باشید شرکتی نباشه
پنبه ای را به آن اغشته کنید به روی جوش ها و جای جوش بزنید شب بزنید بخوابید صبح بشویید.
اگر پوست خشکی دارید زیاد استفاده نکنید شبی یک بار و تا بهبود یافتن جوش ها کفایت میکند
چون استفاده ی زیاد باعث خشکی پوست میشود  .
برای اینکه تست کنید به سرکه حساسیت دارید یا خیر کمی از ان روی صورت خود بزنید اگر احساس گرما کردید و با قرمزی محل اغشته شده به سرکه مواجه شدید صورت خود را با اب سرد بشویید و از دفعه بعدی سرکه را با مقداری اب مخلوط کرده و بعد استفاده کنید 😶 .

سلام جوش جوشیا 😎 زورو اومد درمان جوش و جای جوش در هر جای بدن 😶 سرکه سیب خونگی از عطاری تهیه کنید ...

مرسی دوستم کلا الکل دستمه و میزنم اینم استفاده میکنم

چرا ؟؟چی خوردی؟منم صبحها یکم صورتم ورم میکنه قیافم بد میشه  هیچ راهی هم پیدا نکردم 😐

نمیدونم بخدا 

2706