1147
1247
عنوان

جنس ایرانی آری یا نه ؟

249 بازدید | 38 پست

بیاید جنسای ایرانی خوبی که استفاده کردیم و راضی هستیم معرفی کنیم

ما خودمون همیشه پارس خزر میگیریم تو برقی ها و انصافا چندین ساله بدون خرابی دارن کار میکنن 

یخچال و گاز اسنوا هم داریم که راضی هستیم 

و همینطور ماشین لباسشویی پاکشوما که نگم براتون دیگه 😏

حقیقتا تو مخم نمیگنجه وقتی یه چیز خوبی ایرانیش هست چرا برم سراغ خارجیش خیلی هم حس وطن پرستی دارم خخخخ 

احمق بی سواد شاید روزیبتواند حقیقت را درک بکند؛ولی احمق با سواد،هرگز نمی تواند حقیقت را بفهمد...!چون خیال می کند دانا است...

برند نیکو تن پوش ( لباس تو خونه  زنونه و مردونه  و لباس زیر مردونه )  

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

جنسي كه همه قطعاتش چينيه بنجله و يه اسم ايراني بخوره روش توليد ايران نيس

روزانه حدود ٥٠٠٠ تاپيك توسط كاربران ني ني سايت ارسال مي شود  كه سهم هر كاربر حداكثر ٦ تاپيك است اگر با تاپيك هاي كاربري مشكل داريد از ٤٩٩٤ تاپيك ديگر ديدن فرماييد 
1156
پارس خزر خدایی خوبه

چند روز پیش خواستم واسه مامانم بعد از مدت ها آب هویج بگیرم رفتم ته کابینت آبمیوه گیری رو درآوردم فک کنم از وقتی بچه بودم اینو داشتیم 🤣 حتی یه بارم یادم نمیاد خراب شده باشه مثل روز اول کار میکرد 

احمق بی سواد شاید روزیبتواند حقیقت را درک بکند؛ولی احمق با سواد،هرگز نمی تواند حقیقت را بفهمد...!چون خیال می کند دانا است...
1221

چرم مارال و تکیف 

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1167
جنسي مه همه قطعاتش چينيه و يه اسم ايراني بخوره روش توليد ايران نيس

هرچی باشه لااقل جوونای کشورمون بیکارنمیشن 

باتموم وجود.....................گناه کردیم نه نعمت هاشو ازمون گرفت نه گناهانمون روفاش کرد اگه بندگیشو میکردیم چه میکرد؟؟!!!....
1220