1711
1707
عنوان

شما باور میکنید من حامله ام؟؟؟؟؟

2028 بازدید | 82 پست

بعد ۶ سال و دو بار سقط... عقب انداختم الان بی بی زدم مثبت شد... نمیدونم چی بگم..دو سال بود بعد سقط دوم باردار نشده بودم. حالم عجیبه

برای شفای مادرم یک صلوات میفرستین؟ خدایا مادرم و شفا بده. التماست میکنم خدا 😔😔الهی که خدا خودش یک نگاه به تمام بیماران داشته باشه

سلام خانم تو خونه،خونه دار هاي نمونه😀بفرماييد اينم پيج اينستامون.

اگر دنبال جاي مطمئن و خوب براي كابينت و كمدديواري و خلاصه هركاري كه مربوط به دكوراسيون داخلي هست ميگرديد

كافيه مارو دنبال كنيد تاازشرايط اقساطي ما بهره مندبشيد

1718

تبریککککککککککک🤩🤩🤩🤩

وزن۷۵قد۱۷۶وزن هدف۷۰به امیدخدا😍😍💖:راستی خدادلم هوای دیروز را کردهوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو دلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟............................                               فرشته کوچولوم توسه ماهگی ازوجودم کنده شد💔
1665

اره عزیزم

چرا ک نه

ان شاالله سالم و صالح😍😍😍

ماه رمضون ماه مهربونیه

خدا هم بهت مهربونی کرده حسابی⚘⚘

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗

ای خدا 

تبریک میگم عزیزم  

مامان جووووون😍😍😍😍😍

طبیعی؟؟؟دارویی چیزی مصرف نکردی این ماه؟

... و حالا من یه مادرم و آرزوم اینه که دوستامم به زودی مادر شدن رو تجربه کنن.. خدایا این یه دعای پرخواهشه💚💚💚لطفا اجابت بفرما. آمین 😍❤️
1717
ای خدا  تبریک میگم عزیزم     مامان جووووون😍😍😍😍😍 طبیعی؟؟؟دارویی چیزی مصرف نکرد ...

طبیعی. کلا نا امید بودیم از همه چی

برای شفای مادرم یک صلوات میفرستین؟ خدایا مادرم و شفا بده. التماست میکنم خدا 😔😔الهی که خدا خودش یک نگاه به تمام بیماران داشته باشه
1695