1676
1605
عنوان

شما باور میکنید من حامله ام؟؟؟؟؟

1952 بازدید | 82 پست

بعد ۶ سال و دو بار سقط... عقب انداختم الان بی بی زدم مثبت شد... نمیدونم چی بگم..دو سال بود بعد سقط دوم باردار نشده بودم. حالم عجیبه

برای شفای مادرم یک صلوات میفرستین؟ خدایا مادرم و شفا بده. التماست میکنم خدا 😔😔الهی که خدا خودش یک نگاه به تمام بیماران داشته باشه

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677

تبریککککککککککک🤩🤩🤩🤩

وزن۷۵قد۱۷۶وزن هدف۷۰به امیدخدا😍😍💖:راستی خدادلم هوای دیروز را کردهوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو دلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟............................                               فرشته کوچولوم توسه ماهگی ازوجودم کنده شد💔
8

اره عزیزم

چرا ک نه

ان شاالله سالم و صالح😍😍😍

ماه رمضون ماه مهربونیه

خدا هم بهت مهربونی کرده حسابی⚘⚘

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔                         میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟            اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭

ای خدا 

تبریک میگم عزیزم  

مامان جووووون😍😍😍😍😍

طبیعی؟؟؟دارویی چیزی مصرف نکردی این ماه؟

... و حالا من یه مادرم و آرزوم اینه که دوستامم به زودی مادر شدن رو تجربه کنن.. خدایا این یه دعای پرخواهشه💚💚💚لطفا اجابت بفرما. آمین 😍❤️
ای خدا  تبریک میگم عزیزم     مامان جووووون😍😍😍😍😍 طبیعی؟؟؟دارویی چیزی مصرف نکرد ...

طبیعی. کلا نا امید بودیم از همه چی

برای شفای مادرم یک صلوات میفرستین؟ خدایا مادرم و شفا بده. التماست میکنم خدا 😔😔الهی که خدا خودش یک نگاه به تمام بیماران داشته باشه
1645