2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله

بله ، البته الان کنکوریم(انسانی) احتمال خیلی زیاد رتبه م زیر هزار میشه ، میخواستم بپرسم سال آینده با وجود دانشجو بودن میتونم پشتیبان بشم ؟ و اینکه جسارتا چقدر حقوق میگیرید ؟

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
بله ، البته الان کنکوریم(انسانی) احتمال خیلی زیاد رتبه م زیر هزار میشه ، میخواستم بپرسم سال آینده با ...

ایشالااا رتبه ات زیر هزار بشه 

کلا دو نوع پشتیبان تو قلم چی داریم پشتیبان عادی و پشتیبان ویژه... پشتیبان عادی رتبه اش باید زیر هزار باشه پشتیبان ویژه رتبه اش باید زیر دویست کشوری باشه پشتیبان عادی ماهی حدود صد و خورده ای بطور معمول میگیره البته بستگی به تعداد دانش آموزان داره وظیفه اش هم اینه که جمعه ها سر صبح باید بلند شه بره سر جلسه آزمون تا بچه ها آزمون بدن هر چند وقت یه بار جلسات پنج نفره بزاره زنگ بزنه به دانش آموزا... اگر برای کلاس رفع اشکال هم بتونه دانش آموز جذب کنه پول بیشتر گیرش میاد... پشتیبان ویژه فقط جمعه ها بعد از اینکه بچه ها آزمون دادن می ره جلسات آقای قلم چی اونجا بهش ناهار میدن 😀صحبت های قلم چی گوش میده و بعد هم یه جلسه دیگ می ره کلا از ساعت دوازده ظهر می ره تا چهار بعداز ظهر شصت تومن فقط برای جلسات میگیره و وظیفه دیگش هم زنگ زدن به دانش آموزا هست کلا ماهی سیصد اینا میشه البته باز بستگی به تعداد دانش آموزان داره و اینکه مالی باشه یا نه 

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من.... دل من داند و من دانم و دل داند و من

رتبه ات زیر پونصد بشه (البته کشوری) میتونی به عنوان طراح سوال، ویراستار تو قلم چی مشغول به کار شی 

ماهی پونصد ششصد گیرت میاد شغل خیلی خوبیه و برای دوران دانشجویی بسیار مناسبه

الان هم رو سوالات کنکور خیلی تمرکز کن و ساعت مطالعه ات رو ببر بالا 

مرسی از توضیحات کامل تون 😍

ببخشید دستت تونم درد گرفت 😘

من تهران نیستم ، واسه شهرستان ها هم همینجوره ؟ چه جوری باید درخواست بدم که بتونم پشتیبان شم بعدا ؟ پشتیبان عادی همین پشتیبانایی هستن که از بدو ثبت نام کنار دانش اموزان ؟

مرسی از توضیحات کامل تون 😍 ببخشید دستت تونم درد گرفت 😘 من تهران نیستم ، واسه شهرستان ها هم همینج ...

خواهش میکنم❤❤❤ آره باید برین نمایندگی های قلم چی تو شهرتون آره همونا هستن 

البته یکی از شرطای قلم چی اینه ک خودتون کانونی باشین 

مرسی از لطف تون انشالله همیشه موفق باشید 😍💜