2733
2734

تن شویه کن بروفن نده

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اون دکتر نفهم بوده به بچه ایپو پروفن نمیدن

عزیزم 

نگیم نفهم بوده🙏🏻بگیم دلسوز نبوده.

همه از عوارض گوارشیه بروفن اطلاع داریم و اینکه برا بجه ها حدالامکان سعی میکنیم استفاده نکنیم اما خوب بعضی پزشکها احویز میکنن و‌مادرهای نااگاه هم میدن به بچه هاشون.

عزیزم  نگیم نفهم بوده🙏🏻بگیم دلسوز نبوده. همه از عوارض گوارشیه بروفن اطلاع داریم و اینکه برا ...

از نظر من فردا خدایی نکرده بالایی سره بچه بیاد عامل این فاجعه یه آدم بی همه چیزه نفهمه نه یه آدم که دلسوز نبوده نمیدونم شما برای بچه خودتم اتفاقی بیوفته میگی دکتره دلسوز نبود؟!واقعا اگه اینطوره خیلی خونسرد و بی خیالی خانومه عزیز

از نظر من فردا خدایی نکرده بالایی سره بچه بیاد عامل این فاجعه یه آدم بی همه چیزه نفهمه نه یه آدم که ...

دوست عزیزم نیاز به قضاوت بنده نبود  البته چون‌شما پیام خانم عزیز (من)روکامل و هوشمندانه نخوندی بنده رو‌بیخیال قضاوت کردی ومثل خلق ،زود طرف مقابل رو  دچار تصور مریضی بچه ش و‌فاجعه و ..،قراردادی.عوارض بروفن فاجعه بار نیست اگه  درست تحویز بشه، الان ۸۰درصد  متخصصین اطفال بروفن تحویزمیکنن مثل انتی بیوتیک که‌ عین نقل ونبات تو‌هرتبی برا بچه هامون تجویز میکنن،اما ‌ همین متخصصها هم بچه هامونو خوب میکنن درمان میکنن  عمل جراحی میکنن و...

اینکه یه دکتر برای یه بیماری پوستی و‌التهابی بجه بروفن تحویز کنه بله این درست نیست و‌فاجعه باره ولی برا تب التهابی 

تحویز میشه.اما اینجا یه پدر مادر اگاه نیازداریم که براساس شرایط بچه شون این دارو‌رو‌باز کنن یا برگردونن دراگ استور.

دخترمن سه سال درگیر الرژی گوارشی بود‌ من مادر میدونم که بروفن برا دختر من که گوارش ضعیفی داره ممکنه باعث‌خونریزی معده و‌بااطبع امتناع شدید بشه.

من خانم بیخیالی نیستم اما خونسرد هستم و موفقیت کاری و مادر بودنم رو مدیوم خونسرد بودنم هستم چون من مطالعه دارم اکاه هستم درست و‌غلط رو‌میدونم من به نسخه ه ی دکتراکتفا نمیکنم چون با دکتر تو‌همه ی موارد دخترم تبادل اطلاعات دارم.

کمی مهربانتر باشیم و‌خونسرد😊

دوست عزیزم نیاز به قضاوت بنده نبود  البته چون‌شما پیام خانم عزیز (من)روکامل و هوشمندانه نخوندی ...

شاید من زیادی توی همه چی استرس دارم و باید خونسردی شما رو الگو قرار بدم به هر حال نظر شما با کمال احترام پذیرا هستم و در مقابل حرف حق جبهه نمیگیرم حق با شماست 

2706