2737
2734
عنوان

گرسنگی مداوم😡

140 بازدید | 13 پست

از وقتی این قرصای مسخره چرک خشک کن و کیست و اینا میخورم مدااااااام گرسنم میشه اصلا انگار نه انگار غذا میخورم

شما چیکار میکنید وقتی هی گرسنه میشید؟ راهکار لطفا🥺😐

فعلا دو نفره خیلی جذاب تره 😍 

من مشکلي ندارم

ولي همیشه هم گرسنم 

همیشه هم تو یخچال دنبال خوردني

هرچیم میخورم انگار معدم سوراخ داره از اونور در میره 

جالبیشم اینجاس که نمیدونم کجا میره چون در طول روز کلا شاااااید 2،3 بار دستشویيم بگیره

من مشکلي ندارم ولي همیشه هم گرسنم  همیشه هم تو یخچال دنبال خوردني هرچیم میخورم انگار معدم سو ...

هیچکسم نیست راهکار بده

حالا مینوشتی مادرشوهر خبیث همه میریختن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نه من نمیخورم دیگه میترسم چاق بشم تهوع میگیرم از گرسنگی

من کلا نمیدونم چم شده عزیزم، به سرعت چاق میشم، 😐ازمایش هم دادم کم کاری تیرویید هم نداشتم 

کیمیاگر شده ام ...
من کلا نمیدونم چم شده عزیزم، به سرعت چاق میشم، 😐ازمایش هم دادم کم کاری تیرویید هم نداشتم 

ای بابا خیلی بده که

شاید ارثی باشه از یه سنی به بعد چاق میشی

ای بابا خیلی بده که شاید ارثی باشه از یه سنی به بعد چاق میشی

نه والا، من شروع کننده هستم، بدترش اینه که خیلی شکمم چاق و بزرگ شده، ببینیم انگار باردارم، فقط شکم، پهلو، سینه، بقیه جاها تقریبا بی تغییر

کیمیاگر شده ام ...
نه والا، من شروع کننده هستم، بدترش اینه که خیلی شکمم چاق و بزرگ شده، ببینیم انگار باردارم، فقط شکم، ...

حتما برو آزمایش کلی بده

من دخترداییم اینجوری بود در نهایت فهمید مشکل فوق کلیوی داره پوستشم داشت تیره میشد

حتما برو آزمایش کلی بده من دخترداییم اینجوری بود در نهایت فهمید مشکل فوق کلیوی داره پوستشم داشت تیر ...

پوستم که تیره نشده ولی هم سونو دادم هم ازمایش، بیشتر انگار مدل سوخت و ساز بدنم عوض شده، 😬

کیمیاگر شده ام ...