2410
2553
عنوان

معرفی کتاب

455 بازدید | 10 پست

من امروز این کتاب رو تموم کردم، به نظرم علاوه بر داستان ساده و روونش و آشنایی با کشوری که یکی از ناشناخته ترین ها برامون هست ، درسهای زیادی برای هممون داره، از قدرت درونی انسان هایی که تو شرایط بد دوباره از جاشون بلند میشن و میجنگن، تا استفاده ی سیستم از هر روشی برای سو استفاده از انسان ها و تخریب روابط انسانی و شان اشون ،

علاوه بر این ها ،این کتاب به ما یاد میده که اموزه هایی که تو زندگیمون به خوردمون داده شده سیاه و سفید نیستن، بطوری که همیشه در همه ی موارد به عنپان یه انسان ازاد اجازه تفکر و زیر سوال بردن اونها رو داریم❤️ 

توصیه میکنم حتما بخونید

Shake it! shake it!

زبان و انديشه و معبد سكوتم خوبه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
موضوعش چیه

معبد سكوت كه راجب سفر يه نويسندس

انديشه هم  موفقيت توو زندگي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2714

من این کتاب رو خوندم خیلی عالی هست 

البته چون به مسائل مربوط به کره شمالی علاقه داشتم این کتاب ها رو هم خوندم : آکواریوم های پیونگ یانگ ، دختری با ۷ اسم ، رهبر عزیز ، روح گریان من و فرار از اردوگاه ۱۴ 

همشون عالی بودن اما تاثیر گذار ترینشون روح گریان من بود 

فوق العاده بود حتما پیشنهاد میکنم با توجه به اینکه از این سبک کتاب ها خوشت میاد 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
ممنونم اسماشونو مینویسم اومدم ایران میخرم

گارفلید جان ننی دونم هنوز میای سایت یانه یک سوال داشتم گفتم شما که دوستانی دارین تو کادر پزشکی این سوال بپرسم 

پسرم دنیا اومد با مشکل شدید قلبی که عروق قلبش جابجایی داشت و قلبش سوراخ بود ومشکل ریوی ،تمان غربالگری ها سالم بود نمام سونوها تو دوران حاملگیم بعد هم فوت شد پسرم ،من وهمسرم هیچ مشکل ژنتیک ی و فامیل نبودیم میتونم بپرسم پس علت اینکه پسر من این مشکل داشت چی بوده،میشه از دوستانی که تو کادر پزشکی هستن این سوال بپرسین خیلی غمگین هستم  

به وقت تولد دوقلوها