2733
2734
عنوان

مامانی پسردار بیاید....

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 27 پست
تو خصوصی عکس نمیشه فرستاد الانم عکسشو ندارم

عه نمیشه؟ نمیدونم جی بگم عزیزم،باور کن اون حشفه همه کحه،بزن تو گوگل عکسشو نگاه کن،

اخه اورولوژی چرا گفتن بری نمیفهمم

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مامان یه سوال پسر من 4ماهگی به صورت حلقه ختنه شده.الان 17ماهشه.ولی متاسفانه سر التش برجستگی نداره اون لبه ای که باید دور کلاهک باشه تو پوسته این شرایط بده ؟؟یعنی دوبار باید جراحی بشه؟؟دستشویی کردنش مشکلی نداره 

مامان یه سوال پسر من 4ماهگی به صورت حلقه ختنه شده.الان 17ماهشه.ولی متاسفانه سر التش برجستگی نداره او ...

پوستشو یکم کم برداشته،دکتر ببر حتما خیالت راحت بشه

ولی من میگم نه چیزی نیست برعکس شاید درآینده براش بهترم  باشه😉

2738
اخه برحستگی سرش نداره

ببر دکتر خیالت راحت بشه،چند سالشه؟ نکنه بخواد دوباره اون پوست برداره

ببخشید جیش کردنی ام اون برجستگی بیروندنمیاد از زیرپوست؟

پوستشو یکم کم برداشته،دکتر ببر حتما خیالت راحت بشه ولی من میگم نه چیزی نیست برعکس شاید درآینده براش ...

ببخشیدا اینقدر واضح میگم.وقتی میخواد دستشویی کوچیک کنه طبیعی خوبه والا تو حالت عادی هیچی مشخص نیست یه کوچولوه😀ولی الان فقط ترسم از اینه که ببرمش دکتر یه وقت بخاطر نداشتن خط برجستگی سر التش دوبار ختنه نکننش.چون بااینکه 4ماهگی بردمش برای ختنه اما هنوز ترسش همراهشه

پوستشو یکم کم برداشته،دکتر ببر حتما خیالت راحت بشه ولی من میگم نه چیزی نیست برعکس شاید درآینده براش ...

ببخشیدا اینقدر واضح میگم.وقتی میخواد دستشویی کوچیک کنه طبیعی خوبه والا تو حالت عادی هیچی مشخص نیست یه کوچولوه😀ولی الان فقط ترسم از اینه که ببرمش دکتر یه وقت بخاطر نداشتن خط برجستگی سر التش دوبار ختنه نکننش.چون بااینکه 4ماهگی بردمش برای ختنه اما هنوز ترسش همراهشه

ببر دکتر خیالت راحت بشه،چند سالشه؟ نکنه بخواد دوباره اون پوست برداره ببخشید جیش کردنی ام اون برجستگ ...

17 ماهشه.حالت طبیعی باید سر الت از پاینش برجسته تر باشه اما پسر من اون برجستگی رو نداره.ترسمم از دوباره ختنه شدنه یا اینکه ببرم دکتر بخواد پوست رو بکشه.چون درد داره انجام این کار

ببخشیدا اینقدر واضح میگم.وقتی میخواد دستشویی کوچیک کنه طبیعی خوبه والا تو حالت عادی هیچی مشخص نیست ی ...

باشه،اگر موقع جیش طبیعیه و اون خط رو داره خوبه،پسر کوچیک منم اونجوره

اینا جدیدا کم پوست برمیدارن ک کوتاهی آلت تناسلی نداشته باشن،طبیعیه