2737
2734

اگر ۱۰ملیون وام گیرتون بیاد قسطشم ماهی۴۰۰باشه ۳ساله باید وام رو پس بدید

چه کاری با ۱۰تومن انجام میدید که قسزش جور بشه؟؟لطفا نظراتتون رو بگید تا استفاده کنم ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با ۱۰ تومن که کاری نمیشه کرد.. ولی ماد خودم خیلی اهل وام و بانکه.. اصولا این رقم ها رو اگر گرفت بازم یه بانک دیگه این پولو میزاره تقاضای وام دیگه ای میکنه و مثلا شد ۲۰ تومن کارشو راه میندازه.. اون موقع که پراید ۲۰ تومن بود یه پراید خرید.. یا برای برادرم مغازه باز کرد یه سری و داداشم الان توش داره کار میکنه..بازم برای عروسی و تالار داداشم وام گرفته دوباره گذاشته یه حساب دیگه ۲۰تومن بشه عروسیشو بگیره..جهاز منم همینجوری خرید..

بابام کارگره بازنشسته است ولی مامانم با این کارا خدارو شکر دونه دونه گره ها رو باز میکنه و نم نم قسط میده..

10 تومن میشه مثلا هزارتا کار کرد باهاش ولی اینکه قسطاشو خودش دربیاره هرماه بعیده ....تو بانکم یک ساله بزاری سودش چیزی نمیشه ..مگر باهاش کار کنی که اونم ا دوباره پول میخواد با اوضاع الان 10 تومن کار نمیشه راه انداخت مگر هنری بلد باشی

یعنی هیچ کسب و کاری چیزی با ده تومن نمیشه انجام داد بنظرتون؟؟

نه نمیشه..مگر داخل خونه غذا بپزی به بازار ها و.. غذای خونگی بفروشی.. یا مثل بعضیا میوه خشک کنی بفروشی.. یا چیزایی که بیشتر رو زحمت خودت بتونی حساب کنی پول در بیاری والا با این پول نه میشه جایی اجاره کرد نه کار خواستی راه انداخت که درآمد داشته باشه.. غیر از کارای خونگی که تو فقط با این پول سرمایه اولیه رو جور کنی هیچ کاری نمیشه کرد..

2738
با ۱۰ تومن که کاری نمیشه کرد.. ولی ماد خودم خیلی اهل وام و بانکه.. اصولا این رقم ها رو اگر گرفت بازم ...

مامان منم همه زندگیشه و وام خخ ولی خب من این وام رو خودم باید پس بدم و هیچ شغلی هم ندارم 

مامان منم همه زندگیشه و وام خخ ولی خب من این وام رو خودم باید پس بدم و هیچ شغلی هم ندارم 

هنری بلدی! بافتنی ، خیاطی، ارایشکری، کاشت ناخن و...هرچی که بتونی وسیله بخری تو خونه کار کنی یا بری تو آرایشگاه یا آموزشگاهی چیزی اموزش بدی پول در بیاری..

هیچی بلد نیستم بیرونم نمیتونم کار کنم

ترشی درست کردن سبزی پاک کردن و اماده کردن غذای خونگی پختن میوه خشک درست کردن لواشک و.... اینارم بلد نیستی، سفارش بگیری تو خونه درست کنی بفروشی..