عنوان

کدبانوها بیایین😍😍😍

162 بازدید | 19 پست

این مدل حلوایی که ترده اسمش چیه همین که نظری درست میکنن میدن .ما بهش میکیم تره.

لطفن یکی دستورشو بگه توروخدا .میخوام بدرستم .قبلن حلوا درست کردم ولی این مدلی نه

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همین قهوه ای رنگه که تو مراسم ها با قاشق برمیدارن میذارن کف دستشون؟

آره آره .زعفرونم میزنن بهش اونو میگم

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
اونی که شما میگی رو نمیدونم  ولی من ی حلوا خوردم با شیر درست شده بود فوق العاااااااااده بود

دستورشو ندومبه شما؟😞😶😶

حلوای سه ارد

مواد لازم

آرد سفید 125 گرم،آرد برنج 125 گرم،آرد نخودچی 125 گرم،روغن مایع 150گرم،کره 50گرم،شکر 3 پیمانه،آب 3 پیمانه،گلاب یک دوم پیمانه،زعفران دم کرده به ميزان لازم

شربت آب و شکر را مخلوط کرده و روی حرارت بگذارید بعد از این که شکر در آب حل و جوش آمد، گلاب و زعفران را اضافه کرده و بعد از یکی دو جوش حرارت را خاموش نمایید.

طرز تهیه حلوا

آرد بدون روغن روی حرارت ملایم تفت دهید تا بوی خامی آرد گرفته شود و کمی رنگش تغییر کند، بعد از 10 دقیقه آرد برنج الک شده را اضافه کنید. کمی که تفت خورد و تغییر رنگ داد، آرد نخودچی الک شده را اضافه کنید.کمی تفت دهید تا بوی خامی آرد نخودچی برود، ولی مراقب باشید زیرا آرد نخود سریع می‌سوزد روغن مایع و کره را اضافه کنید. حلوا را مدام هم بزنید تا رنگ آردها شروع به طلایی شدن بکند.  و تا زمانی که به رنگ قهوه‌ای روشن درآید تفت دهید شربت آماده رو کم کم به مواد آردی اضافه کنید تا بخورد هم برود اگر مولد شل بود کنی روی حرارت هم بزنید تا کشدار شود البته زیاد روی حرارت نباشه چون حلوا خشک میشه 😉

التماس دعا
حلوای سه ارد مواد لازم آرد سفید 125 گرم،آرد برنج 125 گرم،آرد نخودچی 125 گرم،روغن مایع 150گرم،کر ...

عزیزم دستورت درسته ولی من دیدم یه نوع آرد میزنن .نمیشه اینجوری؟

2706