2410
2553
عنوان

خبر خبررررررر واس کنکوریا

555 بازدید | 49 پست

[COLOR=#404040 !important]حمیدرضا حاجی بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نامه برخی نمایندگان به رئیس جمهور درخصوص تعویق زمان برگزاری کنکور گفت: پیشنهاد تعویق زمان برگزاری کنکور حرف درستی است زیرا دانش‌آموزان ۲۴ استان کشور تحت تاثیر وضعیت سیل قرار دارند و به هر حال برای آنها و  خانواده‌هایشان نگرانی‌هایی ایجاد شده که نمی‌توان نسبت به آن بی‌تفاوت بود.وزیر علوم پافشاری می‌کندنماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خود نیز این نامه را امضا کرده، تاکید کرد: از کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گله‌مند هستم که چرا این موضوع را به نتیجه نمی‌رسانند؛ مجلس در سطح کلان نباید در این مسائل ورود کند بلکه کمیسیون مربوطه باید آن را جمع‌بندی می‌کرد.عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس همچنین با بیان اینکه "نمی‌دانم چرا وزیر علوم و دیگران پافشاری می‌کنند"، افزود: من به شدت موافق و پیگیر این موضوع هستم؛ ما چندین بار صحبت کردیم و نامه نوشتیم اما آنها پافشاری می‌کنند.سهمیه دادن هم فایده‌ای نداردوی درباره این موضوع که زمان‌بندی دیگر دستگاه‌ها همچون سازمان نظام وظیفه و دانشگاه‌ها بر اساس تاریخ کنکور مدون شده، توضیح داد: هیچ کدام از این حرف‌ها استدلالی قوی نیست؛ موضوع مهم دانش‌آموزان هستند؛ اصلا نظام وظیفه یک ماه به عقب بیفتد، آغاز دانشگاه هم یک ماه به عقب بیفتد زیرا وقتی زندگی مردم را آب برده، نمی‌توان نسبت به آن بی‌تفاوت بود.تعویق برگزاری کنکور، شدنی استحاجی بابایی همچنین با اختصاص سهمیه به دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده مخالفت کرد و گفت: سهمیه فایده‌ای ندارد زیرا اظهارنظرها درباره خوب بودن یا نبودن آن زیاد است؛ باید یک ماه کنکور به تاخیر بیفتد تا دانش‌آموزان با خیال راحت و امنیت خاطر آزمون کنکور را برگزار کنند.رییس فراکسیون فرهنگیان مجلس تاکید کرد:  من به عنوان کسی که وزیر آموزش و پرورش بوده، می‌گویم این امر شدنی است؛ به جای این که 14 تیر کنکور برگزار شود، آن را به 14 مرداد موکول کنند./

خیلی وقت نیس که آدم ریلکسی شدم. دنیا به کاممه. بااینکه سنم زیاد نیس ولی دارم به تک تک آرزوهام میرسم. شایدم به این خاطر هست که دنیارو جدی نگرفتم. سخت گذشت بهم تا فهمیدم منم یه روزی میمیرم.دیگه بعد یه سال مرگم کسی منو یادش نمیمونه. حتی پدرمادرمم دیگه زیاد منو یاد نمیکنن. حتی عشقم. حتی دوستام. دارم به تک تک آرزوهام میرسم چون دل خوشی دارم. این دل خوش رو یکماهه که بهش رسیدم. واسه هیچ چیزی خودمو ناراحت نمیکنم. حرفای مردم رو اگه به کامم نباشه به یه ورم میگیرم. خیلی وقت نیس که دیگه اگه مردم سوالی میپرسن جوابشونو نمی دم یا اگرم بدم کوتاه . چون زندگی من به کسی ربط نداره. خیلی وقت نیس آدمارو میشناسم. تقریبا از روزی که با نینی سایت آشنا شدم خیلی چیزا اومده دستم.  هنوز 20ساله م نشده ولی از یه آدم30ساله بیشتر میدونم. خیلی وقته تحویلم نگرفتن دوروبریام . ولی الان افتادن به پام. دارن پاچه خواریمو میکنن. کی باورش میشه دارن پاچه خواری یه دختر 19ساله شهرستانی رو میکنن؟  آره کسگم خیلی چیزا یاد گرفتم. درس رو دوست ندارم چون فرقی بحالم نکرد. حالمو خوب نکرد. باعث نشد از زندگی چیزی یاد بگیرم. هر کاری دوس داشته باشم میکنم. حرفت حق باشه با جونو دلم قبولت دارم و میگم چشم. حرفت حق نباشه یه گوشم دره یه گوشم دروازه. دنیا قبلنا به کامم تلخ بود . خیلی سخته منی که دوستام سرم جنگ و دعوا داشتن که با کدومشون برم بیرون و با کدومشون حرف بزنم یهو تنها شم. باورت نمیشه اگه بگم از اون چهل پنجاتا دوستی که داشتم یکیشم نموند باهام . دیگه نمیخام هیچ دوستی داشته باشم. چند ساله تنهام .پیشونی خدامو میبوسم که گذاشت من تنها باشم .تنها نمیشدم الان اینهمه خوشبخت نمیبودم. فقط یکماهه فهمیدم زندگی چیه. چجور باید باشم. چیکار باید بکنم. از زندگی چی میخام .کوچیکترین چیزا هم مثل یه فیلم نگا کردن منو خوشحال میکنه. دیگه از آدما خوشم نمیاد . از هیچکی . امیدوارم توام یه روزی به خوشبختی که من دارم برسی.

😶😶😶

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من قید امسال رو زدم کنکور نظام قدیم تت۱۳۹۹تمدید کردنه منم سال دیگه میدم

چرا خب دارن یه ماه رو  اضافه میکنن بهش. دو ماه بخون خدارو چه دیدی شاید قبول شدی

خیلی وقت نیس که آدم ریلکسی شدم. دنیا به کاممه. بااینکه سنم زیاد نیس ولی دارم به تک تک آرزوهام میرسم. شایدم به این خاطر هست که دنیارو جدی نگرفتم. سخت گذشت بهم تا فهمیدم منم یه روزی میمیرم.دیگه بعد یه سال مرگم کسی منو یادش نمیمونه. حتی پدرمادرمم دیگه زیاد منو یاد نمیکنن. حتی عشقم. حتی دوستام. دارم به تک تک آرزوهام میرسم چون دل خوشی دارم. این دل خوش رو یکماهه که بهش رسیدم. واسه هیچ چیزی خودمو ناراحت نمیکنم. حرفای مردم رو اگه به کامم نباشه به یه ورم میگیرم. خیلی وقت نیس که دیگه اگه مردم سوالی میپرسن جوابشونو نمی دم یا اگرم بدم کوتاه . چون زندگی من به کسی ربط نداره. خیلی وقت نیس آدمارو میشناسم. تقریبا از روزی که با نینی سایت آشنا شدم خیلی چیزا اومده دستم.  هنوز 20ساله م نشده ولی از یه آدم30ساله بیشتر میدونم. خیلی وقته تحویلم نگرفتن دوروبریام . ولی الان افتادن به پام. دارن پاچه خواریمو میکنن. کی باورش میشه دارن پاچه خواری یه دختر 19ساله شهرستانی رو میکنن؟  آره کسگم خیلی چیزا یاد گرفتم. درس رو دوست ندارم چون فرقی بحالم نکرد. حالمو خوب نکرد. باعث نشد از زندگی چیزی یاد بگیرم. هر کاری دوس داشته باشم میکنم. حرفت حق باشه با جونو دلم قبولت دارم و میگم چشم. حرفت حق نباشه یه گوشم دره یه گوشم دروازه. دنیا قبلنا به کامم تلخ بود . خیلی سخته منی که دوستام سرم جنگ و دعوا داشتن که با کدومشون برم بیرون و با کدومشون حرف بزنم یهو تنها شم. باورت نمیشه اگه بگم از اون چهل پنجاتا دوستی که داشتم یکیشم نموند باهام . دیگه نمیخام هیچ دوستی داشته باشم. چند ساله تنهام .پیشونی خدامو میبوسم که گذاشت من تنها باشم .تنها نمیشدم الان اینهمه خوشبخت نمیبودم. فقط یکماهه فهمیدم زندگی چیه. چجور باید باشم. چیکار باید بکنم. از زندگی چی میخام .کوچیکترین چیزا هم مثل یه فیلم نگا کردن منو خوشحال میکنه. دیگه از آدما خوشم نمیاد . از هیچکی . امیدوارم توام یه روزی به خوشبختی که من دارم برسی.
2456
2714

یعنی کنکوری ک تیرماه بود شد مرداد ماه؟

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

این خبر حقیقت داره بچه ها . شبها اخبار بیست و سی رو گوش کنین تو این مدت . میخاستن تاسه ماه تعویق بندازن . تااخر این هفته مشخص میشه چن ماه نعویق انداختن

چه فرقی میکنه اخه اونی که وقت داشته خونده اون یه ماه هم بیشتر میشه براش اونی هم که عقب مونده بازم عقبه جلوی بقیه رو که نگرفتن نخوننتو زمانی که سیل اومد، فقط سیل زده ها بودن ک نخوندن ک بخوان مثلا یه ماه وقت بدن بهشون خب یه ماه هم واسه بقیه وقت هست بازم بخونن. در هرصورت تو رقابت کنکور فرقی نمیکنه بحال هیچکدوم 

قسمت خوفناک ازدواج اونجاست که وقتی مهمون میاد دیگه نمیتونی تو اتاق بمونی و منتظر بشینی که مهمونا برن.😩😩🥴🤪
من قید امسال رو زدم کنکور نظام قدیم تت۱۳۹۹تمدید کردنه منم سال دیگه میدم

اصلا معلوم‌نیس سال دیگه برای نظام قدیم چه خوابی ببینن

بشین بخون

دست از تلاش برندار

امسال عاااااالی هست برای نظام قدیم

اگر پیش زمینه داری و نمیخوای از صفر شروع کمی دوماه کافیه برات

2706