1147
1226
عنوان

خبر خبررررررر واس کنکوریا

332 بازدید | 31 پست

[COLOR=#404040 !important]حمیدرضا حاجی بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نامه برخی نمایندگان به رئیس جمهور درخصوص تعویق زمان برگزاری کنکور گفت: پیشنهاد تعویق زمان برگزاری کنکور حرف درستی است زیرا دانش‌آموزان ۲۴ استان کشور تحت تاثیر وضعیت سیل قرار دارند و به هر حال برای آنها و  خانواده‌هایشان نگرانی‌هایی ایجاد شده که نمی‌توان نسبت به آن بی‌تفاوت بود.وزیر علوم پافشاری می‌کندنماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خود نیز این نامه را امضا کرده، تاکید کرد: از کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گله‌مند هستم که چرا این موضوع را به نتیجه نمی‌رسانند؛ مجلس در سطح کلان نباید در این مسائل ورود کند بلکه کمیسیون مربوطه باید آن را جمع‌بندی می‌کرد.عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس همچنین با بیان اینکه "نمی‌دانم چرا وزیر علوم و دیگران پافشاری می‌کنند"، افزود: من به شدت موافق و پیگیر این موضوع هستم؛ ما چندین بار صحبت کردیم و نامه نوشتیم اما آنها پافشاری می‌کنند.سهمیه دادن هم فایده‌ای نداردوی درباره این موضوع که زمان‌بندی دیگر دستگاه‌ها همچون سازمان نظام وظیفه و دانشگاه‌ها بر اساس تاریخ کنکور مدون شده، توضیح داد: هیچ کدام از این حرف‌ها استدلالی قوی نیست؛ موضوع مهم دانش‌آموزان هستند؛ اصلا نظام وظیفه یک ماه به عقب بیفتد، آغاز دانشگاه هم یک ماه به عقب بیفتد زیرا وقتی زندگی مردم را آب برده، نمی‌توان نسبت به آن بی‌تفاوت بود.تعویق برگزاری کنکور، شدنی استحاجی بابایی همچنین با اختصاص سهمیه به دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده مخالفت کرد و گفت: سهمیه فایده‌ای ندارد زیرا اظهارنظرها درباره خوب بودن یا نبودن آن زیاد است؛ باید یک ماه کنکور به تاخیر بیفتد تا دانش‌آموزان با خیال راحت و امنیت خاطر آزمون کنکور را برگزار کنند.رییس فراکسیون فرهنگیان مجلس تاکید کرد:  من به عنوان کسی که وزیر آموزش و پرورش بوده، می‌گویم این امر شدنی است؛ به جای این که 14 تیر کنکور برگزار شود، آن را به 14 مرداد موکول کنند./

😶😶😶

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگم:"من بهت صدمه زدم ؟"                    ‌‌‌ ‌          میگی" اینقدر زیاد که عاشقت شدم...صدمه ات خیلی عاشقانه بود .. "          حالا میگی چرا گریه میکنم  

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

یعنی کنکوری ک تیرماه بود شد مرداد ماه؟

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
1213

چه فرقی میکنه اخه اونی که وقت داشته خونده اون یه ماه هم بیشتر میشه براش اونی هم که عقب مونده بازم عقبه جلوی بقیه رو که نگرفتن نخوننتو زمانی که سیل اومد، فقط سیل زده ها بودن ک نخوندن ک بخوان مثلا یه ماه وقت بدن بهشون خب یه ماه هم واسه بقیه وقت هست بازم بخونن. در هرصورت تو رقابت کنکور فرقی نمیکنه بحال هیچکدوم 

اکثر آدما دوست دارن چیزایی رو بشنون که دلشون میخواد،در غیر این صورت شما براشون آدم بدی هستید🤪

نه تو اخبار اعلام کرده  نه خبرگذاری های معتبر 

تو سایت سجنش هم چیزی نبود 

دلیل نام کاربریم  :   یه روز کاربری قبلی ترکید  منم اومدم دوباره عضو سایت بشم  هرچی اسم وارد کردم گفت تکراری منم عصبانی شدم نوشتم اووووف  نی نی سایت قبول کرد اومدم پست بذارم  دیدم ای وای  این که اسمیه بقیه میبینن  دیگه نتونستم کاری انجام بدم        برای حاجت دلم هم صلوات مهمونم کنید ممنون
من قید امسال رو زدم کنکور نظام قدیم تت۱۳۹۹تمدید کردنه منم سال دیگه میدم

اصلا معلوم‌نیس سال دیگه برای نظام قدیم چه خوابی ببینن

بشین بخون

دست از تلاش برندار

امسال عاااااالی هست برای نظام قدیم

اگر پیش زمینه داری و نمیخوای از صفر شروع کمی دوماه کافیه برات

1167

یعنی من تیر هشت ماهمه مرداد نه ماهمه اقا من واسه هشت ماه بودنم غصه میخوردم که میتونم بشینم سر جلسه یانه عقب بیفته هیچی دیگه نمیتونم اصلا😭😭😭

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از روییدن خار سر دیوار دانستم که ناکس کس نمیگردد بدین بالانشینی ها  
1241