1147
1247

اگر برگردید به یک ماه قبل از شب عروسیتون چه کارایی میکنید و چه کارایی رو انجام نمیدید 

احمق بی سواد شاید روزیبتواند حقیقت را درک بکند؛ولی احمق با سواد،هرگز نمی تواند حقیقت را بفهمد...!چون خیال می کند دانا است...

اووووی استرس گرفتم 😂😂

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156

استرس نداشتم

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )

رو صندلی میشینم برای شوهرم آهنگ میخونم 

یقه لباسمو طلق میذاشتم 

اعصابمو بخاطر حرکت مسخره یه طرف خورد نمیکردم

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر و پدر بردیا کوچولو منتظر دنیا اومدنش هستن.. اگه میشه برای پسرمون دعا کنید که سالم به دنیا بیاد 
8

اخجون یه تاپیک به درد بخور پیدا کردم

اومدم از تجربیاتتون استفاده کنم چونکه دوماه دیگه عروسیمه😄

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربران محترم نی نی سایت از فاز:《خریدای عیدم+عکس!》وارد فاز جدید:《افطاری امشبم+عکس!》 میشویم! لطفا نوبت را رعایت فرمایید! با تشکر😆(تیکرم مال افزایش وزن: وزن فعلی===》50 وزن هدف===》58)

من قبل  عروسی زیاد موندم خونه پدرشوهرم....اگه برگردم اصلا نمیومدم ونمیموندم....رژیم میگرفتم😂😂واینکه تو روز عروسی ی سری کارا هست ک میگم کاش نمیکردم وی سری کارا ک میگم کاش انجام میدادم....

1167

من ک دو هفته پیش عروسیم بود انقد ریلکس بودم همه ی کارامون دقیقه ۹۰ شد ولی خداروشکر همه چی خوب پیش رف   

زندگی جاریست......نمیدونم شایدم مادرشوهری خواهرشوهری باشه ولی هر چی ک هس از اقوام شوهره چون خیلی رو مخه   

اولا که کلا ادواج رو به هم میزنم و ازدواج نمیکنم. ثانیا اگر خواستم عروسی بگیرک به جای 500 تا 100 تا مهمون دعوت میکنم و درمورد موزیک هم نمیذارم همه چی به خواست پدرم باشه

انسانها برای درک و لذت بردن از زیبایی ها آفریده شدن
واقعا کاش میشد برگشت تا خیلی چیزایی ک الان برام حسرت شده رو جبران میکردم

چیا مثلا

احمق بی سواد شاید روزیبتواند حقیقت را درک بکند؛ولی احمق با سواد،هرگز نمی تواند حقیقت را بفهمد...!چون خیال می کند دانا است...
1220