2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نه ریزش نگرفتم، ولی اوایل استفاده ریزش رو بیشتر میکنه، من حتی بعد از ۸ماه دیگه حنا رو تنهایی استفاده ...

اخه بعضیا پسکل داخلی (کمبود اهن و کم خونی و ایروئید و پلی کیستیک و ....)نداشتن و فقط برا پرشدن بیشتر و بلندی موهاشون زده بودن ک میگفتن بعد از قطع محلول ریزش طبیعی خودشون هم زیاد شده بود . منم خیلیییییی دوست داشتم استفاده کنم ولی نظراتو ک خوندم یکم ترسیدم راستش🙈🙈

2714
شما چند ماه استفاده کردی

دو سه هفته استفاده کردم دیدم موهای ریز در میاد قطع کردم الان شش ماه تقریبا قطع کردم ولی موهام هی داره سفید میشه البتع از قبل مو سفید داشتم من

اخه بعضیا پسکل داخلی (کمبود اهن و کم خونی و ایروئید و پلی کیستیک و ....)نداشتن و فقط برا پرشدن بیشتر ...

نه بابا، برو خاصیت حنا برا مو رو بخون میبینی همش فایده هست نه ضرر، ولی هر ماده ای برا تقویت مو استفاده کنی اوایل ریزش رو بیشتر میکنه،باریح اسانس که محصولاتش خیلی خوبه عصاره حنا رو آورده برا مو، یه محصول دیگه هم که داره و خیلی موثره عصاره رزماری هست اونم خیلی خوبه، فقط برا همشون باید حداقل یه سال استفاده کنی

نه بابا، برو خاصیت حنا برا مو رو بخون میبینی همش فایده هست نه ضرر، ولی هر ماده ای برا تقویت مو استفا ...

عزیزم حنارو از بچگی میدونم و فکر میکنم کسی نیس ک ندونه حنا واس مو خاصیت داره ولی مهم ترکیبش با این دوتا روغنه و سازگاری با طبع سر اون شخصه و این مهمه ک بعد از قطع مصرف ریزش نده ک عده ای ن چندان کم ریزش گرفتنه بودن چ قبل و چ حین استفاده با اینکه خودشون ریزش خاصی هم نداشتن 

2706