2726

حتی شوهرمم از خواهرش تعجب کرد که اینقد احمقه وبدذات!خواهرش بی محلی کرد و کنایه زدبه من و اون فحشهای خیلی بد ک پیام داد واسم! 

ب شوهرم گفتم چرا وقتی خواهرت خواست بهم پیام بده هیچی نگفتی میگه میخاستم ببینم این همون دختره ک من میشناسم یانه!اما دیدم چقد بیشعور و بد شده ک ب تو ک بزرگتری فحشای بد داده،

خداروشکر ک نکبت بامن وشوهرمم قهرکرد چون شوهرم طرف منه، ب همسرم گفتم اگه...ی وقت خواهرت توشهرما دانشگاه قبول شد و جایی نداشت حق نداری کمکش کنی بره گم شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هرقدرهم بدباشه خواهرشه شایدنتونه نسبت بش بی تفاوت باشه همینکه طرف شماروگرفته خیای خوبه ولی شماهم نبایدبگی باخواهرت قطع رابطه کن

خدایا یه گوشه چشم تو برای حل مشکلات ماکافیه🙁

خواهر شوهر منم خیلی گستاخ و بددهنه تابحال  بالای ۱۵ بار  بریده  ت    و    ک   و   ن   شوهرم  ولی   کک شوهرمم نگزیده  و همچنان شوهرم عاشقشه

نشد یه آرزویی بکنم  و ریده نشه بهم؛

یسریا خودشون،خودشونو ازچشم میندازن

شوهرمن عید خونه خواهرش به اجبار من رفت ازشون دلخوره بمن هم میگه تو کاریت نباشه؛خونمونم اومدن شوهرم رفت بیرون که نبینتشون

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"