2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم حتما کسی نمیدونسته ک جوابی نداده

مثلا من نمیدونم‌

الان بگم اره خوبه برو بزن بعد پس فردا صورتت رگاش بزنع بیرون دوس داری؟!😐

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
2731
دوستان میشه بگیدکیااستفاده کردن؟؟

من استفاده کردم...بحدی قرمزشده بود ومیسوخت  ک داشتم میمردم ...نمیتونستم بحرفم بخندم...کلی زخم شد صورتم الانم لک افتاده جا زخماش....موهای صورتمم زیاد شده...انگار تیغ زدم

هر چه خدا خواست همان میشود

من استفاده کردم ۱دیقه گذاشتم بعد ی زخم زد رو گونم ،باید چندثانیه بزاری ، من با بند و شمع و هرچیزی ک فکرشو بکنی امتحان کردم جوش زدم  برا اولین بار پودر موبر گذاشتم خوب بود فقط سریع بشور رو صورتت

من استفاده کردم ۱دیقه گذاشتم بعد ی زخم زد رو گونم ،باید چندثانیه بزاری ، من با بند و شمع و هرچیزی ک ...

بعد از اصلاح تا دو ساعت به صورتت اب نزن 

برا من تاثیر داشت تو هم امتحانش کن

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
2738
شما هم با پودر با پودراصلاح کردی؟

نه اصلا ریسکشو نمیکنم😐

ولی با بند اصلاح میکردم جوش میزدم 

مامانم گف بعد از اصلاح تا دو ساعت به صورتت اصلا اب نزن جوش نمیزنی منم امتحان کردم واقعا درست بود

بقیه چیزا رو استفاده نکردم تا حالا