2733
2734
عنوان

جیغ زدن نوزاد 6 ماهه

5495 بازدید | 38 پست

سلام دوستان گلم

نی نی من 6 ماهشه ولی خیلی جیغ میزنه حتی وقتی بغلش میکنم جیغ میزنه چرا ؟ آیا جاییش درد میکنه یعنی البته بگم هم شیرشو خورده هم جاش اوکیه مشکل نیازهای اولیه نداره بنظرتون چیه؟ نی نی شما هم اینطور بوده ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لباساشو دربیار ببین بدنش چیزیش نیس....حتی ی تار موهم تو بدنش باشه درد میکنه....یا شاید نفخ داره ...اروغشم بگیر....راستی برنامه گهواره رو نصب کن خواهر منم نی نی داره اون برنامه رو نصب کرده همه مادرا توش هستن کمکت میکنن

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2728
لباساشو دربیار ببین بدنش چیزیش نیس....حتی ی تار موهم تو بدنش باشه درد میکنه....یا شاید نفخ داره ...ا ...

حتما نصب میکنم لباساش اینارو درمیارم بازی میدم فقط جیغ میزنه انگار بهانه گیری میکنه یعنی مثل گریه نیست بغل نکنم گریه میکنه

2738
سلام اسی اره پسر منم از دیشب اینطوریه به زووووووووووور میخوابونمش تا حالا ایتطوری نبوده

اره منم میگم حتی میبرمش بیرون بزوووور میخابونمش برمیگرم خونه تا کارامو بکنم نمبذاره از کنارش جم بخورم حتی wc

حتما نصب میکنم لباساش اینارو درمیارم بازی میدم فقط جیغ میزنه انگار بهانه گیری میکنه یعنی مثل گریه نی ...

اگه خیلی بی قراره بردار ببر ی دکتر ببین از چی هس اخه....فکر نکنم از بهانه باشه عزیزم 

اگه خیلی بی قراره بردار ببر ی دکتر ببین از چی هس اخه....فکر نکنم از بهانه باشه عزیزم 

بغلشم میکنم باز جیغ میزنه بگم اروم میشه نه حتی برمیدارم میگردونم بغلم تو بغلمم جیغ میزنه جیغ اروما نه خیلی بلند ولی بازم

پسر من دیشب خیییلی گریه میکرد هرچی بغلش میکردم و میگردوندم آروم نشد با هزار بدبختی خوابوندمش حالا اتقد ترسیده بودم به چیزای دیگه ربطش میدادم واسه همینم ساعت ۱ونیم یه تاپیک زدم،شمام اگه دوس داشتید بخونید نظرتونو بگید

بغلشم میکنم باز جیغ میزنه بگم اروم میشه نه حتی برمیدارم میگردونم بغلم تو بغلمم جیغ میزنه جیغ اروما ن ...

میکس چر دادی بهش؟؟یا ترنجبین؟؟؟یکم شکمشو اروم اروم ماساژ بده..اگ پی پی نکرده تحریک کن مقعدشو بزار پی پی کنه...همینا ب زنم میرسه....یا اگه این چیزا نیس....بزار توگهواره اروم اروم تکونش بده 

پسر من دیشب خیییلی گریه میکرد هرچی بغلش میکردم و میگردوندم آروم نشد با هزار بدبختی خوابوندمش حالا ات ...

بچه خواهر منم صبا میخوابه تختتتتتتت....شبا نمیخوابید.....گهواره خریدن براش الان قشنگ میخوابه....یکیم این ک از نت صدای جاروبرقی دانلود کن بزار بچه گوش کنه اون وقت میخوابه ....

2706