2737
2734
عنوان

درسته که میگن تو بارداری کاکایو و کرم کاکائو بچه رو شیطون میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7534 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم عزیزم♥️🙏

خواهش میکنم😘

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2731
وا خودتو چرا میزنی اون راه .تو تایپ‌این اتفاقا شایعه. ایرادای بنی اسرائیلی میگیرینا خدابه داد عزیزات ...

دو روز یبار میای منو ریپ میکنی فازت چیه!! خدا ب دادت نرسه گمشو

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️

در ضمن کامنت اولم رو در جواب یکی از کاربرا یکماه پیش گذاشتم خودش چیزی نگفته ببین تو چقد سیریش و گیر هستی بعد از یکماه اومدی سه روز یبار منو ریپ میکنی  بعد بمن میگی ایراد میگیری!!!!!! جمع کن بابا جان ننت

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
2738